sprawdź termin

21 sty 20
22 sty 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Sale konferencyjne

Wybierz najlepsze Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna Trzy Korony
Pokaż galerię

Sala konferencyjna Trzy Korony

260 m2
max 350 os.

Swoją nazwę wzięła od najbardziej popularnego szczytu Pienin – jest największą salą w Hotelu Bania oferującą organizatorom wydarzeń najwięcej możliwości.

W przestronnych wnętrzach Sali Trzy Korony zmieścisz wszystkich uczestników Twojego wydarzenia jednocześnie. Sala Trzy Korony charakteryzuje się oryginalną architekturą nawiązującą do regionu, z jej okien roztaczają się wspaniałe widoki na góry.

Sala dzieli się na trzy niezależne sale konferencyjne podobnie jak na niezależne turnie dzieli się partia szczytowa Trzech Koron. Sale są rozdzielone tłumiącymi dźwięk ściankami i w pełni wyposażone do prowadzenia odrębnych obrad. Sala Trzy Korony mieści się na poziomie hotelowego lobby, dzięki czemu jest ona łatwo dostępna i tworzy dodatkowe ułatwiania organizacyjne. Subrecepcja zlokalizowana w lobby przejmuje ruch gości konferencyjnych i kieruje ich do sali obrad. Na potrzeby przerw kawowych korzystamy często z przytulnych przestrzeni Lobby Baru.

Sala Trzy Korony - lewa

Lewa sala mieści wygodnie 120 osób w układzie konferencyjnym. Jest to ustawna, jasna sala, której ozdobą jest ściana z naturalnego kamienia. Idealna sala na niewielką konferencję lub szkolenie. Istotną cechą sali  jest możliwość wyjścia bezpośrednio na zewnątrz, co stwarza dodatkowe mozliwości związane z przerwą kawową lub efektownym zakończeniem obrad.

Sala Trzy korony - środek

Samodzielnie sala stanowi dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz sali na kameralne szkolenie lub spotkanie w gronie najbliższych współpracowników – sala w układzie konferencyjnym mieści 60 osób. Otwierane ściany z obu stron tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne.

Sala Trzy Korony - prawa

Prawa sala mieści 90 osób w ustawieniu konferencyjnym. W układzie połączonych sal znajduje się tu główny ekran z rzutnikiem. W tej sali najczęściej ulokowane jest prezydium konferencji. Za salą mieści się reżyserka wykorzystywana przy bardziej wymagających wydarzeniach.

Szczegóły sali
Sala Litwinka
Pokaż galerię

Sala Litwinka

144 m2
max 50 os.

Jeśli potrzebujesz miejsca na naprawdę klimatyczne spotkanie – wybierz Litwinkę. Charakter tego miejsce określa tradycyjna góralska architektura i rzemieślniczy kunszt podtatrzańskich cieślów.

Uniwersalna sala w ustawieniu konferencyjnym mieści 50 osób, a jej układ i wyposażenie powodują, że wykorzystywana bywa w różnorodnych celach, dostosowując się elastycznie do potrzeb organizatorów spotkań.

Szczegóły sali
Sala w Zielonym Szałasie
Pokaż galerię

Sala w Zielonym Szałasie

40 m2
max 18 os.

Spotkanie biznesowe z widokiem na stoki narciarskie. Takie rozwiązanie proponuje elegancka sala konferencyjna w Zielonym Szałasie zlokalizowanym tuż obok Hotelu Bania.

Wnętrze to przeznaczone jest na spotkania i narady przy wspólnym stole w gronie kilkunastu osób. Z lokalizacji sali korzystają organizatorzy, którzy szukają dyskretnego i cichego miejsca. Sala w Zielonym Szałasie służy często jako miejsce spotkań czy narad organizowanych w kameralnym gronie.

Szczegóły sali
Sala konferencyjna w Karcmie Bania
Pokaż galerię

Sala konferencyjna w Karcmie Bania

150 m2
max 200 os.

Nietuzinkowe rozwiązanie dla wyjątkowego wydarzenia. Góralskie wnętrza i unikalny klimat to najważniejsze czynniki wpływające na spotkania w Karcmie Bania.

Jednocześnie może tu obradować nawet 200 osób. Sala w Karcmie Bania to idealne rozwiązanie dla organizatorów, którzy planują uzupełnić wydarzenie góralskimi akcentami – naszym jedzeniem, muzyką i regionalnym programem artystycznym.

Sala konferencyjna w Karczmie Bania dostępna jest w okresie kwiecień - grudzień. Karczma sprawdza się doskonale jako miejsce świątecznych spotkań firmowych oferując organizatorom salę konferencyjną na drugim poziomie i salę przeznaczoną na biesiadę na pierwszym. Po zakończonych obradach wystarczy zejść na dół, aby uczestniczyć w dalszej części spotkania.

Szczegóły sali
Sala Konferencyjna Trzy Korony
Pokaż galerię

Sala Konferencyjna Trzy Korony

513 m2
max 430 os.

Sala estradowo-konferencyjna, z profesjonalną sceną, oświetleniem i nagłośnieniem, posiadająca amfiteatralną trybunę oraz doskonałą akustykę. Ponadto sala jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dziennego. Istnieje tutaj również możliwość prezentacji samochodu. Opcjonalnie salę można podzielić na trzy mniejsze. 

Sala Wierchy
Pokaż galerię

Sala Wierchy

410 m2
max 400 os.

Nowoczesny design połączony z surowością kamienia i góralskiego wzornictwa. Sala Wierchy oferować będzie bardzo daleko idącą dowolność aranżacji przestrzeni, którą dysponuje. Na jej powierzchni będzie można wydzielić aż do 7 osobnych sal, z czego każda wyposażona zostanie w inteligentne rozwiązania multimedialne.

Sale Vip
Pokaż galerię

Sale Vip

63 m2
max 56 os.

VIP to 4 sale idealne dla przeprowadzenia prestiżowych spotkań biznesowych, a także kameralnych szkoleń i prezentacji. Wszystkie są wyposażone w nowoczesne rozwiązania multimedialne, klimatyzację, zaciemnienie, nagłośnienie oraz bufet. Posiadają indywidualne zaplecze sanitarne.

Konferencje na Bani Idealny wybór

Wyposażenie sal 

Hotel Bania **** Thermal & Ski posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w najnowsze osiągnięcia techniki audio-video. Zapoznaj się z naszymi możliwościami i wykorzystaj je podczas spotkania.

Internet Wi-fi

Nagłośnienie

Klimatyzacja

flipchart

Ekran

Projektor

Odtwarzacz DVD

Mikrofon

Dowiedz się więcej Zapytaj o dostępność sal

Dostępność

Jeśli jestes zainteresowany zorganizowaniem spotkania lub konferencji w Hotelu Bania napisz do nas.

pola wymagane *

Zapytaj o dostępność sal
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij