Hotel Bania

Poznaj nasz pomysł na zimę i skorzystaj z oferty wielokrotnie nagradzanej stacji narciarskiej w Białce Tatrzańskiej. Sprawdź nasze propozycje na spędzenie czasu poza stokiem, najlepsze oferty i najciekawsze wydarzenia. Ciesz się razem z nami pełnią zimy.

Hotel Bania

Od poniedziałku do czwartku i w niedzielę Ośrodek Bania Ski & Fun czynny jest w tygodniu w godzinach 9:00 - 16:00 a w piątek i sobotę jeździmy w godzinach 9:00-18:00.

Śnieg: 80-100 cm
Koleje: 3/3
Trasy: 3/3
Ski & Fun: czynne

Zanim wyjdziesz na stok

Zanim wyjdziesz na stok

 Zanim staniesz na stoku na nartach czy snowboardzie,  poświęć nieco czasu, żeby dobrze przygotować się do jazdy. Zacznij od przygotowania sprzętu. Zadbaj o kondycję i rozruszaj się nieco przed wyjazdem. Tuż przed nartami zrób krótką rozgrzewkę. Tych kilka drobnych rzeczy sprawi, że będziesz cieszyć się bezpieczną i radosną jazdą.

Zadbaj o kondycję fizyczną i sprzęt narciarski. 

Odpowiednie przygotowanie w tych dwóch dziedzinach pozwoli Ci cieszyć się nie tylko bezpieczną jazdą, ale sprawi również, że będzie ona bardziej przyjemna. Nie ma nic gorszego podczas zimowego wyjazdu niż kontuzja "złapana" na samym początku. Jeszcze przed wyjazdem przygotuj swoją formę rozgrzewki i przećwicz ją kilkanaście razy na sucho. Nie zapomnij o rozgrzewce przed wejściem na stok!

Masz chwilę? Zapoznaj się z materiałem edukacyjnym Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

O ile o własną kondycję musisz zabdać we własnym zakresie, o tyle przygotowanie sprzętu najlepiej zlecić  zawodowcom. W Hotelu Bania Twoimi nartami lub snowboardem zaopiekują się serwisanci z Wypożyczalni Waluś.

 

Nie zapomnij zarezerwować pokoju z wyprzedzeniem. Sprawdź oferty specjalne dla miłośników białego szaleństwa i wybierz coś dla siebie.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Z górki na pazurki i wkoło na karuzeli

Z górki na pazurki i wkoło na karuzeli

Tej zimy na placu zabaw Ski and Fun przygotowaliśmy specjalny tor saneczkowy. To idealne miejsce dla najmłodszych Gości, którzy bezpiecznie mkną na swoich pojazdach w dół nie przeszkadzając narciarzom. Czynna będzie również zimowa wersja uwielbianej przez dzieciaki oponkowej karuzeli. Wyjątkowych przeżyć dostarczy na pewno park linowy w śnieżnej scenerii. W Bania Ski & Fun nie ma miejsca na nudę.

Tydzień pełen atrakcji

Tydzień pełen atrakcji

Tej zimy na Bani nie ma miejsca na nudę. Na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy atrakcje, które uzupełnią Państwa pobyt w Białce. Koncerty, przedstawienia, kameralne prezentacje artystyczne. Zapraszamy do Hotelu Bania na spotkanie z kulturą na wysokim poziomie, a jednocześnie dostępną i przyjemną.

Poniedziałek

Poniedziałek

Misiniec i Szewczyk

Dwóch górali z Orawy i Podhala, których drogi spotkały się w Krakowie. Ich autorska muzyka to połączenie ambientu, klasyki, folku, jazzu, elektroniki i innych.

Wtorek

Wtorek

Beti & Bobass

To żywiołowe połączenie gitary Kuby „Bobasa” Wilka i wokalu Beaty „Beti” Bełtowskiej. Zaskarbili oni sobie serca jurorów programów „Mam Talent” i „Aplauz, aplauz!”

Środa

Środa

Wieczór z kapelą

Zapraszamy na wieczór regionalny w towarzystwie kapeli góralskiej. Usłyszymy tradycyjne utwory z repertuaru muzyki Karpat.

Czwartek

Czwartek

Cabaret HZ

Znane i lubiane piosenki inspirowane twórczością artystów takich jak Edith Piaf, Frank Sinatra i innych. Na scenie wystąpi aktorka teatralna i filmowa Hanna Zbyryt.

Piątek

Piątek

Hanka Wójciak w duecie

W muzyce Kapeli można odnaleźć echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy i wokalną improwizację.

Sobota

Sobota

Góralska impreza

Wieczorne spotkanie z kulturą góralską i naszym wyjątkowym poczuciem humoru w Restauracji Góralskiej idealnie nastroi Państwa do wieczornej imprezy w Klubie Bania.

Niedziela

Niedziela

Bogusław i Magdalena Ćwiertnia

Magiczny wieczór z duetem wokalno-klawiszowym. Na scenie wystąpią Bogusław Ćwiertnia z córką Magdaleną. Zachęcamy do korzystania z Lobby Baru.

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.