Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Honor Winter Sports Festival 2017

Nadszedł czas, by zaznaczyć w kalendarzu 17 i 18 lutego. Właśnie wtedy w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska obok Hotelu Bania odbędą się najbardziej widowiskowe zawody sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni, która stanie w sercu narciarskiej stolicy Polski rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest marka smartfonów Honor powered by Huawei.

 

Honor Winter Sports Festival 2017

 

Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie bez wątpienia prawdziwym, zimowym świętem sportów akcji. Na dwa dni freeskierzy, snowboardziści i dirtjumperzy opanują centrum najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce. Organizowana po raz czternasty impreza (w latach 2004-2015 pod nazwą Polish Freeskiing Open) ma rangę mistrzostw Polski we freeskiingu PZN, jest częścią globalnego cyklu AFP World Tour i prawdziwym sportowym klasykiem na skalę europejską. Można się zatem spodziewać, że podobnie jak w poprzednich latach w akcji podziwiać będzie można krajową czołówkę i gości z kilkunastu państw.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

www.wsfest.pl

www.facebook.com/ski2die

www.instagram.com/wintersportsfestival

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
15 lutego 2017

Ferie na półmetku - cała masa imprez jeszcze przed nami!

Za nami pierwsze trzy tygodnie ferii zimowych, w tym roku pogoda wyjątkowo dopisuje :) Nocne mrozy pozwalają na utrzymanie ponad metrowej pokrywy śnieżnej, a w ciągu dnia dominuje zimowe słońce, co przekłada się na bardzo dobrą widoczność na stokach i świetne warunki do jazdy dla rodzin z małymi dziećmi.

 

Jeśli chodzi o wydarzenia na stokach - dzieje się :) W ostatni weekend gościło u nas miasteczko Start do Nart z Radiem Zet. Galeria zdjęć dostępna tutaj. Oprócz tego nad dolną stacją Kolei IV pod Kotelnicą usypana została wielka skocznia, na której odbyły sie najstarsze w Polsce zawody snowboardowe Oscyp Snowboard Contest - relacja i wyniku tutaj.

 

A co jeszcze w tym sezonie czeka na naszych gości? Poniżej kalendarz imprez.

 

Luty:

11.02 BMW Mountain Tour

17.02 VII Liga Małopolska SZS

19.02 Zawody BMW xDrive

25.02 Red Bull Bieg Zbójników

 

Marzec:

3-5.03 Ogólnopolskie IMS i Gimnazjada

4-5.03 Snow Valley

19.03 VI Puchar Reksia

23.03 Finał VII Ligi Małopolskiej SZS

 

O szczegółach wszystkich wydarzeń na bieżąco informujemy na naszym funpage.

 

 

Ferie na półmetku - cała masa imprez jeszcze przed nami!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
6 lutego 2017

BMW Mountain Tour

Już w sobotę, 11 lutego 2016 r. w Białce Tatrzańskiej odbędzie się pierwsza edycja niespotykanego dotąd w Polsce wyścigu narciarskiego BMW Mountain Tour – Przez szczyty Białki. 
Przejazd po szczytach Białki z wykorzystaniem infrastruktury wyciągowej regionu, to wyścig narciarski niespotykany dotąd w naszym kraju. Nowatorska formuła łącząca turystykę narciarską w najlepszym wydaniu z rywalizacją sportową dla narciarzy i snowboardzistów sprawia, że każdy uczestnik, niezależnie od poziomu zaawansowania, wyjedzie z Białki z ogromem pozytywnych wspomnień.

Trasa wyścigu BMW Mountain Tour to aż 4,6 km, na którą złożą się zarówno proste trasy wyznaczone bramkami kierunkowymi jak i część gigantowa na trasie czerwonej FIS1. Czyni to ją pod kątem zawodów najdłuższą trasą zjazdową w Polsce. Wyścig będzie trwał około 18 minut, tyle bowiem zajmie zawodnikom pokonanie całego przejazdu. Ale to nie koniec świetnej zabawy, organizatorzy przygotowali bowiem szereg około wyścigowych rozrywek, równie atrakcyjnych, jak i sama rywalizacja na stoku.

Pakiet startowy dla uczestników wyścigu, oprócz oczywistego uczestnictwa w BMW Mountain Tour, zawiera w sobie caodzienny karnet o wartości 99 zł, pamiątkowy plastron wraz z numerem startowym oraz wstęp do strefy Apres-ski połączonej z miasteczkiem BMW XDrive, w której nie zabraknie sposobności do kontynuowania zimowej zabawy. W programie między innymi: scena Red Bull z muzyką graną przez DJ’a, koncert zespołu Future Folk, testy nart Rossignol czy pokaz mody narciarskiej. Dodatkowo, w strefie Apres-ski będzie można w smaczny sposób uzupełnić utracone na stoku kalorie oraz wypić zimowego grzańca.

Trasa wyścigu BMW Mountain Tour – Przez szczyty Białki to 4 zjazdy i 3 wyjazdy składające się na niezapomniany wyścig. Odbiór pakietów startowych przypada na czwartek (9.02.2017 r.) i piątek (10.02.2017 r.) w godzinach 10:00-18:00 oraz w dzień zawodów (11.02.2017 r.) w godzinach 06:00-07:00. Zbiórka zawodników w miasteczku BMW xDrive o godzinie 07:00. Start wyścigu przewidziany został na godzinę 08:00. Więcej informacji po adresem www.bmwmountaintour.pl.

Informacje praktyczne:
Data: 11 lutego 2017 r.
Trasa: Białka Tatrzańska (4 zjazdy, 3 wyjazdy wyciągami) zobacz (http://bmwmountaintour.pl/trasa)
Godzina startu: 08:00
Zapisy i opłata startowa: 100 zł przy rejestracji internetowej i wpłacie wpisowego od 06.02.2017. 120 zł przy rejestracji i wpłacie wpisowego do 10.02.2017. 
Nagrody: rzeczowe BMW Lifestyle oraz PM Sport

BMW Mountain Tour
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
3 lutego 2017

Start do Nart 3 - 5 lutego na stokach Bani!

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która co roku gości na naszych stokach. „Start do Nart” to nie tylko zabawy i konkursy na śniegu, ale także wywiady z ekspertami związanymi z turystyką zimową oraz testy najnowszego sprzętu narciarskiego. Eksperci doradzą jak zaopatrzyć się na stok aby szusować bezpiecznie, jaki ubiór najlepiej chroni przed hipotermią oraz jakie są trendy w sezonie zimowym 2017.

 

Patronem medialnym jest Radio Zet. Partnerem strategicznym firma Kia Motors Polska. Partnerami są także Atomic Skiing, Salomon i Excellence S.A.

 

Współorganizatorami jak zwykle są Hotel Bania Thermal & Ski, Bania Ski & Fun oraz Kotelnica Białczańska.

 

Informacje o wydarzeniu https://www.facebook.com/StartDoNart/

Fotorelacja oraz komentarze ekspertów na http://www.startdonart.pl/

Relacja na żywo w dniach 3 - 5 lutego na antenie Radia Zet.

 

Start do Nart 3 - 5 lutego na stokach Bani!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
31 stycznia 2017

Hotel Bania najlepszym Ski & SPA w Polsce

Styczeń przyniósł nam pierwsza nagrodę w tym roku :) Jury konkursu "Najpiękniesze SPA 2016" na prestiżowej gali przyznało nagrody dla najlepszych obiektów SPA. Zostaliśmy zwycięzcą w kategorii Ski & Spa. Nagroda cieszy tym bardziej, że w konkursie brały udział aż 174 obiekty!

 

Hotel Bania najlepszym Ski & SPA w Polsce

 

Zachęcamy do lektury artykułu, podsumowującego galę. http://blogstar.pl/najpiekniejsze-spa-2016/

 

Jeśli cenicie sobie magiczne miejsce jakim jest Sielsko Anielsko Wellness & Spa w naszym hotelu, zachęcamy do polubienia funpage - znajdziecie tam aktualne informacje o nowościach, promocjach i konkursach.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
16 stycznia 2017

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.