Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

KARNET ON BANIA ZA ZŁOTÓWKĘ

Odwiedź Banię w terminie 20-24 listopada 20016 r., korzystając z jednej wybranej usługi dostajesz kupon uprawniający do zakupu karnetu na Ośrodek Narciarski Bania za 1 zł.  

 

W promocji udzial biorą:

  • Hotel Bania **** Thermal & Ski
  • Sielsko Anielsko Wellness & Spa
  • Terma Bania
  • Powrót do Źródła DAY SP
  • A Zielony Szałas
  • Restauracja Tatrzańska w Hotelu Bania
  • Lobby Bar w Hotelu Bania
  • sklepy Sport Town i Sport Town Premium Line w Hotelu Bania
  • Wypożyczalnia Waluś Ski
  • Szkoła Narciarska Stok

 

Promocja obowiązuje na terenie Ośrodka Narciarskiego Bania Ski & Fun. Realizacja karnetu na promocyjne przejazdy uzależniona jest od warunków atmosferycznych, otrzymanie kuponu na promocyjne przejazdy nie stanowi gwarancji jego realizacji. Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 21 - 24 listopada 2016 r., promocyjne karnety niezrealizowane w tym okresie tracą swoją ważność.

 

KARNET ON BANIA ZA ZŁOTÓWKĘ

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie https://hotelbania.pl/narciarski/zima-w-bialce

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
19 listopada 2016

Super Rally znowu na Bani

Już w najbliższy weekend 11-12 listopada w Białce Tatrzańskiej po raz kolejny odbędą się zawody Moneywell Investment Kager SUPER RALLY w rajdach klas MOTO, QUAD i UTV. Będą to finałowe w tym sezonie rajdy, a ekstremalna trasa przebiega na terenie całej gminy Bukowina Tatrzańska. Biuro zawodów jak zwykle w Hotelu Bania, a baza rajdu na parkingu pod Kotelnicą obok hotelu.

 

W piątek od godz. 14:00 będzie można zobaczyć jak prezentują się drużyny i pojazdy, które wyruszą na objazd trasy oraz przejdą badania kontrolne.

 

Pierwszy start w sobotę o godz. 8:30. Przez cały dzień odwiedzający będą mogli skorzystać z jazd testowych pojazdami marki Can-Am. Dla Gości hotelu przygotowany został specjalny konkurs fotograficzny, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w sobotę wieczorem o 20:30 w Klubie Bania podczas rozdania pucharów - do wygrania cenne nagrody!

 

Szczegóły eventu na stronie www.facebook.com/super.rally4x4

Super Rally znowu na Bani
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
8 listopada 2016

Rozpoczynamy śnieżenie!

Najbliższy wtorek zapowiada się mroźnie. A to oznacza, że zima nadchodzi...

Dlatego rozpoczynamy przygotowania do śnieżenia, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem rozpoczniemy sezon narciarski już 12 listopada 2016 r. Wtedy ma ruszyć 4 osobowa kolej i wyciąg orczykowy - Bania Ski & Fun. Wszystko jest jednak uzależnione od minusowych temperatur, więc trzymamy kciuki za minusy.

Aktualne informacje dostępne na naszym facebook-u.

Rozpoczynamy śnieżenie!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
4 listopada 2016

Hotel Bania na SNOW EXPO w Warszawie 22-23 października 2016

Już  w najbliższy weekend zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach SNOW EXPO. Impreza odbedzie się na Stadionie Narodowym i będzie pierwszym tego typu dużym wydarzeniem, które skupi najważniejszych przedstawicieli z branży zimowej turystyki - hotelarzy, ośrodki narciarskie, producentów sprzętu narciarskiego, regiony turystyczne itd.

 

Ogranizatorzy zadbali o to aby targi nie były tylko przestrzenią do pokazania nowych produktów i trendów ale także będzie można spotać się z wieloma znakomitymi osobistościami. Gośćmi wystawy będą m.in. Andrzej Bargiel - skialpinista, który pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę, Agnieszka Gąsienica-Gładczan - najbardziej utytuowana narciarka alpejska ostatniej dekady oraz Andrzej Osuchowski i Paweł Palichleba - narciarze ekstremalni.

 

Nie zabraknie spotkań z ekspartami a Akademia Kuśnierewicza zorganizuje specjalną Strefę Dzieci, pełną atrakcji i konkursów.

 

Hotel Bania na SNOW EXPO w Warszawie 22-23 października 2016

 

Na targi jedziemy z naszymi parnerami - Termą Bania, Kotelnicą Białczańską i firmą rhSport. Jeśli zamierzacie nas odwiedzić zapraszamy na stoisko nr 08. Poznacie naszą ofertę, a także będziecie mogli skosztować góralskich specjałów :]

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
21 października 2016

Dotyk Anioła - kosmetyki

Seria kosmetyków "Dotyk Anioła" została stworzona specjalnie dla Sielsko Anielsko Wellness & Spa i Hotelu Bania Thermal & Ski. Eliksir do ciała, olejek do ciała i kąpieli oraz peeling solny to pierwsze trzy produkty, które mamy zaszczyt przedstawić.

 

Eliksir do ciała to wieloskładnikowa regeneracja skóry, oraz gruntowna pielęgnacja oparta na naturalnych składnikach. Do codziennego stosowania, szybko się wchłania. Pozostawia skórę delikatną i anielsko pachnącą

 

Solny peeling do ciała, nasycony odżywczymi olejami i ekstraktami. Zapewnia wygładzenie, oczyszczenie i delikatne natłuszczenie skóry. Masaż peelingiem i usuwanie martwego naskórka  ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków.

 

Aromatyczny olejek do ciała i do kąpieli zapewnia anielskie chwile  podczas kąpieli w wannie. Olejek odświeża, odżywia i nawilża skórę poprawiając jej wygląd poprzez wygładzanie i oczyszczenie. Odświeża umysł i sprawia, że skóra przyjemnie pachnie. Stosowany po kąpieli szybko się wchłania i długo utrzymuje optymalne nawilżenie skóry. Kąpiel lub masaż, wzbogacona o aromatyczny olejek naturalny przyjemnie relaksuje i wprowadza w pogodny nastrój.

 

 

 

 

 

 

 

Dotyk Anioła - kosmetyki
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
17 października 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.