Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Hotel Bania zwycięzcą WTA w kat. Poland's Leading Family Hotel

Wygrana w konkursie World Travel Award to dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim osobom, kóre przyczyniły się do tego zwycięstwa - a w szczególności Wam, nasi Drodzy Goście - za pozytywne opinie i miłe słowa :) 

 

Hotel Bania zwycięzcą WTA w kat. Poland's Leading Family Hotel

Na załączonym obrazku - nagroda dołączyła do pokaźnego już zbioru wyróżnień :)

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
14 września 2016

Gala Beauty Stars

Szanowni Państwo,

Bierzemy udział w plebiscycie Gala Beauty Stars i wszystkich, którzy uważają że zasługujemy na to wyróżnienie bardzo prosimy o oddanie głosu. Głosować można codziennie do 30 września 2016 r. 

Zagłosować można TUTAJ

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
7 września 2016

Wakacje już za nami...

Wakacje w tym roku były bardzo intensywne i bogate zarówno w rozrywki kulturalne, sportowe jak i nowości. Nadszedł więc czas podsumowań...

Koncerty Kultury na Bani po raz pierwszy suportowały młode zespoły w ramach konkursu "Front Kulturalny", który organizował i wspierał Hotel Bania. Kultura zyskała także nowy cykl piątkowych koncertów coverujących, w ramach których usłyszeliśmy hity z repertuaru m.in.: ABBA, Lady Gaga, czy Anny Jantar.

 

Pierwszy raz odbyła się Goniacka, byliśmy uczestnikami kolejnej już edycji Festiwalu Kolorów i zawodów Cross Monster. Jubileuszowy XX Festyn Białczański był pełen emocji a Festiwal Moskola dawał się odkryć w każdą niedzielę odkrywając magię regionalnego placka w akompaniamencie kapeli góralskiej.

Serca dzieci skradł dmuchany plac zabaw w Termie Bania, a w Ogrodzie Zabaw wszystkich pochłonęła wielka poducha i wodny ślizg.

 

Dziękujemy wszystkim za to lato! Czekamy na kolejne wakacje i mamy nadzieję, że razem z nami spędzicie je w Białce Tatrzańskiej :)

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
1 września 2016

Hotel Bania ponownie nominowany do World Ski Awards!

Nasz hotel po raz kolejny został nominowany do prestiżowego konkursu World Ski Awards. Organizatorzy konkursu nagradzają ośrodki i stacje narciarskie oraz hotele związane z turystyką zimową. 

Zeszły rok przyniósł nam nagrodę gówną w kategorii Poland's Best Ski Hotel, a rok 2016 przyniósł kolejną okazję do uzyskania tego tytułu.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich naszych sympatyków - jeśli lubicie spędzać ferie w Hotelu Bania i szusować na stokach Kotelnicy, nie zapomnijcie oddać na nas głosu pod adresm http://worldskiawards.com/award/poland-best-ski-hotel/2016

Do zobaczenia w sezonie zimowym 2016/17!

 

 

Hotel Bania ponownie nominowany do World Ski Awards!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
26 sierpnia 2016

Goniacka - 3-dniowy Festiwal Biegowy 26-28 sierpnia 2016

Już w najbliższy piątek rozpocznie się „Goniacka Białka Tatrzańska“, czyli 3 dni biegowych zmagań pod Tatrami. Wielu biegaczy przygotowywało się już od początku kwietnia, aby już w najbliższy weekend zmierzyć się z trasami, na wielu dystansach, wśród nich nawet ultra maratońskim - 52 km

Goniacka - 3-dniowy Festiwal Biegowy 26-28 sierpnia 2016

Zabawa zacznie się w piątek o 12:00 dziesięcio kilometrowym biegiem o żartobliwej nazwie „Dycha cy nie dycha?“ i potrwa do poźnych godzin popołudniowych w niedzielę. W ciągu tych kilku dni organizatorzy przewidzieli 9 biegów (m.in "Bieg Krasnych Dziewek", czy 52 KM "Rąbanica na pół setki", bieg dla dzieci), zajęcia artystyczne, zajęcia zumby, nordic walking i wiele innych atrakcji dla całcyh rodzin.

 

Od strony muzycznej spodziewamy się aż 4 koncertów. W piątek o 18:00 Blask Vesper, czyli lokalny zespół prezentujący muzykę spod znaku chrześcijańskiego rocka. Gwiazdą wieczoru o 20:00 będzie New Years Day, czyli zespół wykonujący covery U2 - najlepsze show tego typu w Posce. 

 

W niedzielę o 18:30 na scenie wystapi Awaria, a o 20:00 Krywań - jeden z najstarszych podhalańkich zespołów, który umiejętnie łaczy muzykę popularną z folkiem góralskim.

 

Na szczęście do Goniacki jeszcze kilka dni i wciąż można się zapisać na wszystkie biegi.

Zapraszamy szczególnie do udziału w biegu "Hotel Bania Goniacka Het na Grape" - zwycięzca otrzyma voucher na 2-dniowy pobyt w hotelu z osobą towarzyszącą :)

 

Przy okazji można też wziąć udział w akcji charytatywnej Pomoc Mierzona Kilometrami- biegając pomagamy. Do zobaczenia W Białce Tatrzańskiej!

 

Więcej na www.goniacka.pl

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
23 sierpnia 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.