Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Głosowanie w konkursie Front Kulturalny trwa...

Przez całe lato na plenerowej Scenie Kultury na Bani odbywały się koncerty – wystąpili m.in. Trebunie Tutki, Gooral, Tymon Tymański, Kapela Hanki Wójciak i inni. Przy okazji zorganizowany był konkurs dla zespołów z Podhala i okolic, które supportowały gwiazdy wieczoru. Spośród zgłoszonych kapel Jury wybrało 7 zespołów, które zagrały na żywo i dostały się do finałowego głosowania.

 

Wielki Finał Teraz tylko od Was zależy, kto wygra pierwszą edycję konkursu Front Kulturalny. Przypominamy, że zwycięski zespół otrzyma od Organizatora – Hotelu Bania **** Thermal & Ski – 5000 zł na wydanie demo. II miejsce to 1000 zł, III miejsce 500 zł.

 

Zasady głosowania Każdy może oddać swój głos  na dowolną ilość zespołów, po jednym głosie na każdy zespół. Głosować można raz dziennie, codziennie. Głosujemy klikając w gwiazdki pod filmikami poszczególnych zespołów, przyznając od 1 do 5 punktów.

 

Nagroda dla głosujących

Wśród osób, które oddadzą swój głos rozlosujemy Voucher na pobyt w Hotelu Bania. Voucher zawiera:

  • 2 noclegi dla 2 osób w pokoju typu Comfort
  • śniadania z góralskim akcentem
  • dostęp do Strefy Saun w Sielsko Anielsko Wellness & Spa: (sauna chlebowa, jodłowa, kamienna, fińska), studni schładzającej, niecki wodnej z hydromasażem i biblioteki
  • wstęp na dyskoteki w Klubie Bania
  • internet wi-fi
  • parking

 

Głosowanie na stronie: http://latowbialce.pl/glosowanie-front-kulturalny/

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
11 października 2016

Hotel Bania zwycięzcą konkursu Hotel Brand Awards w kat. Holiday Resort!

Nasza dobra passa się nie kończy :) Jeszcze nie dawno świętowaliśmy nagrodę World Travel Award, a już teraz możemy się pochwalić kolejną. Zostaliśmy Marką Roku w branżowym konkursie Hotel Brand Awards organizowanym przez firmę Profitroom i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Hotel Bania zwycięzcą konkursu Hotel Brand Awards w kat. Holiday Resort!

Zwycięztwo w kat. Holiday cieszy tym bardziej, że od zawsze staramy się aby Hotel Bania był najlepszym wyborem na rodzinne wakacje - zarówno letnie jak i zimowe. Dziękujemy, że jesteście z nami, że zawsze nas wspieracie - w komentarzach, mailach i opiniach.

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu FB

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
4 października 2016

Bogumił Krużel "Wołanie Gór" - wystawa fotografii

"Wołanie Gór" to wystawa fotografii, którą będzie można oglądać w lobby Hotelu Bania już od przyszłego tygodnia przez całą jesień. Bogumił Krużel to artysta wszechstronny - od lat zajmujący się fotografią, projektowaniem graficznym i reklamą.

 

Bogumił Krużel "Wołanie Gór" - wystawa fotografii

 

Góry wołają... Pomimo wszechobecnej ciszy wołają, a nawet krzyczą... Tytuł wystawy odwołuje się do jednej z książek, niestety nieżyjącego już Michała Jagiełły, “Wołanie w Górach”.

 

Świadomie sięgając do tej publikacji starałem się odwrócić znaczenie i przenieść podmiot z człowieka na góry.

 

Zdarza się, że to właśnie my wołamy (często o pomoc), ale idziemy w góry, bo to przecież one, niczym mityczne syreny nawołują, krzyczą! Idziemy, aby przeżywać, kontemplować, czy wreszcie rozkoszować się widokami.

 

Dokonując wyboru fotografii na tę wystawę starałem się pokazać różnorodność pejzażu górskiego z jego monumentalnością, ale ukazać także detal w postaci kamienia, korzenia. Selekcja była bardzo trudna. Z jednej strony starałem się ukazać piękno malowane światłem, a z drugiej pokazać różnorodne techniki, które wykorzystuję w swojej ponad dwudziestopięcioletniej profesji, jaką jest fotografia. Wszystkie prezentowane zdjęcia brały już udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, a także w konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą. Kilka zestawów otrzymało nagrody i wyróżnienia. Fotografie wykonane zostały w Tatrach i tzw. Miastach Skalnych. Najstarsze zdjęcie pochodzi z roku 1990, a najmłodsze z 2015 roku.

 

Pozostaje mi zatem zaprosić Państwa na wędrówkę po moich chwilach zatrzymanych w kadrze, na górskim szlaku!

 

Bogumił Krużel

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
20 września 2016

Hotel Bania zwycięzcą WTA w kat. Poland's Leading Family Hotel

Wygrana w konkursie World Travel Award to dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim osobom, kóre przyczyniły się do tego zwycięstwa - a w szczególności Wam, nasi Drodzy Goście - za pozytywne opinie i miłe słowa :) 

 

Hotel Bania zwycięzcą WTA w kat. Poland's Leading Family Hotel

Na załączonym obrazku - nagroda dołączyła do pokaźnego już zbioru wyróżnień :)

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
14 września 2016

Gala Beauty Stars

Szanowni Państwo,

Bierzemy udział w plebiscycie Gala Beauty Stars i wszystkich, którzy uważają że zasługujemy na to wyróżnienie bardzo prosimy o oddanie głosu. Głosować można codziennie do 30 września 2016 r. 

Zagłosować można TUTAJ

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
7 września 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.