sprawdź termin

12 lip 20
13 lip 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Eventy oraz ich obsługa

Profesjonalne usługi Oferta Biznesowa

oferta biznesowa

W Hotelu Bania dobrze rozumiemy biznes. Świadczymy profesjonalne usługi B2B, wprowadzamy innowacje i rozwiązania, które sprzyjają organizatorom wydarzeń i sprawiają, że spotkania toczą się płynnie i bezproblemowo.  Wspieramy firmy w przygotowaniu, realizacji i rozliczeniu wydarzeń.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: +48 18 261 24 81
napisz: biznes@hotelbania.pl

organizacja i obsługa Eventy na Bani

Organizacja eventów

Wsparcie organizacyjne

Skorzystaj z naszych doświadczeń i relacji biznesowych i skoncentruj się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Zakres naszej oferty jest naprawdę szeroki.

Każdym wydarzeniem w Hotelu Bania zajmuje się dedykowany opiekun.. Korzystając z doświadczeń naszych event managerów zyskujesz pewność co do pełnego wykorzystania możliwości jakie oferuje Hotel Bania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu nasze imprezy przebiegają płynnie i bezstresowo. 

Poligrafia konferencyjna

Przygotujemy dla Ciebie projekty wszystkich materiałów drukowanych towarzyszących Twojemu wydarzeniu.

  • materiały konferencyjne, programy, katalogi, magazyny, ulotki
  • teczki konferencyjne​, torby, plecaki
  • spersonalizowane identyfikatory, smycze
  • systemy wystawiennicze, ścianki, rollupy, stoiska
  • drobne druki towarzyszące, wizytówki, karty menu
  • gadżety konferencyjne, pamiątki
Livechat

Marketing Elektroniczny

Skorzystaj z usług naszych specjalistów i zleć im przygotowanie strony internetowej, profilu na Facebooku, bloga, form mobilnych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki którym informacja o Twoim wydarzeniu dotrze do właściwych odbiorców w atrakcyjnej formie i na czas. Użyj naszej technologii, aby rekrutować uczestników spotkania. Bądź z nami na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową wraz z systemem rejestracji na wydarzenie, zajmiemy się promocją w mediach społecznościowych, możemy także przygotować i zrealizować mailing.

Livechat

Oprawa artystyczna

W Hotelu Bania organizujemy występy zespołów muzycznych, kabaretów i pojedynczych artystów przez cały rok. Skorzystaj z naszego wsparcia i zapewnij uczestnikom Twojego spotkania występ prawdziwej gwiazdy w odpowiedniej oprawie.

Jeżeli chcesz im przybliżyć odrobinę kultury Podhala w najlepszym i najbardziej autentycznym wydaniu, jesteś pod doskonałym adresem.

Współpracują z nami na stałe kapele góralskie, solowi wykonawcy, całe zespoły regionalne. 

Livechat

Teren wokół hotelu

Jeśli Twoje wydarzenie nie mieści się w hotelowych ścianach, pozwól jego uczestnikom skorzystać z przestrzeni wokół hotelu.

Zaprowadź ich do Termy Bania lub skorzystaj ze zboczy Kotelnicy, które są czynne niezależnie od pory roku.

Do dyspozycji uczestników Twojego wydarzenia pozostają dziesiątki hektarów górskich terenów łatwo dostępnych z Hotelu Bania. Nadają się idealnie do organizacji gier terenowych, górskich wycieczek.

Livechat

Konferencja z Dziećmi

Hotel Bania jest miejscem równie przyjaznym rodzinie, co biznesowi.

Zapraszamy do organizacji rodzinnych konferencji, podczas których z łatwością połączysz program "dorosłego" spotkania z propozycją zabawy dla najmłodszych.

Bogata infrastruktura kompleksu idealnie nadaje się do tego typu projektów. Kiedy rodzice biorą udział w spotkaniu, ich dzieci szaleją z animatorkami w Termie Bania lub w Ogrodzie Zabaw.

Zegarek wielu możliwości

Goście Hotelu Bania używają zegarka do otwierania pokoi,rozliczania dodatkowych usług płacenia w restauracjach kompleksu, ale także jako biletu na baseny termalne i karnetu na stoki narciarskie.

Zobacz, w jaki sposób nasz zegarek może wesprzeć organizację Twojego spotkania. Dzięki elastycznemu systemowi rozliczania usług dodatkowych zyskujesz możliwość planowania pobytu Twojej grupy w kompleksie Hotelu Bania.

Za pomocą zegarka rozliczysz pobyt;w Termie Białka, karnety na wyciągi, wypożyczalnie sprzętu, restauracje w kompleksie i imprezy Klubie Bania. 

Livechat

Flagowa oferta konferencyjna Trzy Korony

Trzy Korony

Wycieczka na Trzy Korony albo spływ Dunajcem doskonale uzupełniają program konferencji w Hotelu Bania.
Zapytaj naszego specjalistę o możliwości organizacji czasu wolnego w Białce Tatrzańskiej i okolicy.

Naszą flagową ofertę konferencyjną inspirują nasz związek z otaczającą nas przyrodą. Główna nasza sala konferencyjna zapożyczyła swoją nazwę od najwyższego szczytu Pienin, poszliśmy zatem dalej i przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje:

  • konferencję w sali Trzy Korony z przerwą kawową
  • wycieczkę na Trzy Korony, które w listopadzie oferują wyjątkowe wrażenia
  • góralski obiad w formie wygodnego bufetu i regionalna kolacja

W cenie zawarliśmy dwuosobowe pokoje typu classic, obiad w formie bufetu i kolację serwowaną. Część konferencyjna obejmuje wynajem sali Trzy Korony i przerwę kawową. Oferta zawiera także wstęp do Klubu Bania, a także możliwość korzystania z saunowej strefy Sielsko w hotelowym Spa.

Oferta Trzy Korony to sprawdzony pomysł na spotkanie biznesowe w górach połączone z niecodziennymi atrakcjami i zwiedzaniem miejsc, które zapadają w pamięć uczestników. Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na udaną konferencję, skorzystaj z niezawodnego modelu spotkania w górach i poświęć zaoszczędzony czas na przygotowanie do wydarzenia.

Cena obejmuje wszystkie wymienione świadczenia i jest ceną brutto.
Oferta obowiązuje dla grup liczących minimum 30 osób, jeśli Twoja grupa jest mniejsza, napisz do nas. Skalkulujemy ją dla Ciebie.

Sale konferencyjne

zobacz Sale konferencyjne

Zobacz

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij