Sala konferencyjna Trzy Korony

260 m2
max 350 os.

Swoją nazwę wzięła od najbardziej popularnego szczytu Pienin – jest największą salą w Hotelu Bania oferującą organizatorom wydarzeń najwięcej możliwości.

W przestronnych wnętrzach Sali Trzy Korony zmieścisz wszystkich uczestników Twojego wydarzenia jednocześnie. Sala Trzy Korony charakteryzuje się oryginalną architekturą nawiązującą do regionu, z jej okien roztaczają się wspaniałe widoki na góry.

Sala dzieli się na trzy niezależne sale konferencyjne podobnie jak na niezależne turnie dzieli się partia szczytowa Trzech Koron. Sale są rozdzielone tłumiącymi dźwięk ściankami i w pełni wyposażone do prowadzenia odrębnych obrad. Sala Trzy Korony mieści się na poziomie hotelowego lobby, dzięki czemu jest ona łatwo dostępna i tworzy dodatkowe ułatwiania organizacyjne. Subrecepcja zlokalizowana w lobby przejmuje ruch gości konferencyjnych i kieruje ich do sali obrad. Na potrzeby przerw kawowych korzystamy często z przytulnych przestrzeni Lobby Baru.

Sala Trzy Korony - lewa

Lewa sala mieści wygodnie 120 osób w układzie konferencyjnym. Jest to ustawna, jasna sala, której ozdobą jest ściana z naturalnego kamienia. Idealna sala na niewielką konferencję lub szkolenie. Istotną cechą sali  jest możliwość wyjścia bezpośrednio na zewnątrz, co stwarza dodatkowe mozliwości związane z przerwą kawową lub efektownym zakończeniem obrad.

Sala Trzy korony - środek

Samodzielnie sala stanowi dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz sali na kameralne szkolenie lub spotkanie w gronie najbliższych współpracowników – sala w układzie konferencyjnym mieści 60 osób. Otwierane ściany z obu stron tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne.

Sala Trzy Korony - prawa

Prawa sala mieści 90 osób w ustawieniu konferencyjnym. W układzie połączonych sal znajduje się tu główny ekran z rzutnikiem. W tej sali najczęściej ulokowane jest prezydium konferencji. Za salą mieści się reżyserka wykorzystywana przy bardziej wymagających wydarzeniach.

Dostępne konfiguracje i układy

Trzy Korony 350 200 60 70 260 m2 max 350 os.
Trzy Korony - Lewa 120 80 30 40 100 m2 max 120 os.
Trzy Korony - Środek 60 20 20 20 60 m2 max 60 os.
Trzy Korony - Prawa 90 50 25 25 100 m2 max 90 os.

Wyposażenie sali

rzutnik o wysokiej
rozdzielczości
monitor FullHD 65"
kamera Full HD
system audio
z procesorem DSP
mikrofony
bezprzewodowe
dostęp do wifi
Sala konferencyjna Trzy Korony
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij