Check the date

26 Feb 20
27 Feb 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Nowości w Hotelu Bania Rozwijamy się dla Was

Nowe możliwości Hotelu Bania

Już wkrótce

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnie gościom Hotelu Bania oraz partnerom biznesowym ofertę na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by z roku na rok nasz obiekt stawał się jeszcze lepszy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, rozbudowujemy hotel o dodatkowe skrzydło, które pozwoli nam na poszerzenie oferty biznesowej, a także podniesienie standardu pokoi.

Innowacyjne rozwiązania Nowy standard pokoi

Komfortowy pobyt

Oferta noclegowa hotelu wzbogaci się o dodatkowych 89 pokoi superior oraz 21 apartamentów z niesamowitym widokiem na panoramę Tatr, stok narciarski oraz Białkę Tatrzańską. Wystrój wnętrz będzie utrzymany w góralskim, ciepłym stylu z dużą ilością drewna. Pokoje zyskają na ergonomii oraz powierzchni użytkowej, wszystkie będą klimatyzowane. Łóżka ze specjalnie dobranymi materacami, zapewnią komfortowy sen i wypoczynek. Całość będzie sięgać wysoko ponad standard czterech gwiazdek, oferując naszym gościom pobyt pełen pozytywnych wrażeń.

Livechat

Nowa jakość Centrum Konferencyjne Bania

Biznes na Bani

Centrum Konferencyjne Bania to nowoczesne rozwiązania techniczne służące sprawnej i komfortowej organizacji spotkań. Centrum wyposażone zostanie w profesjonalny sprzęt konferencyjny. Większość sal posiadać będzie dostęp do światła dziennego, a całość zdecydowanie wyróżni się na rynku konferencyjnym, swoim unikatowym wystrojem, pełnym podhalańskich zdobień oraz typowo góralską architekturą. Szeroka elastyczność aranżacji przestrzeni konferencyjnej pozwoli dopasować centrum do każdego rodzaju wydarzenia. Zaplecze gastronomiczne wraz ze zintegrowanym ciągiem komunikacyjnym położonym wzdłuż sal konferencyjnych zapewni szybką i bezproblemową obsługę cateringową.

Livechat

Uzyskaj przewagę Nasze atuty

Przeprowadziliśmy badanie dotyczące potrzeb organizatorów spotkań i na podstawie uzyskanych w nim wynikow zaprojektowaliśmy wyposażenie Centrum Konferencyjnego Bania. Skorzystaj z dopracowanych rozwiązań i uzyskaj przewagę.

Prezentacja samochodu

Monitory LCD

Nagłośnienie

Profesjonalna scena

Światło dzienne

Elastyczne rozwiązania

Air conditioning

OHP

Doskonale wyposażone Sale konferencyjne

Spotkania biznesowe

Sala Trzy Korony

Sala estradowo-konferencyjna, z profesjonalną sceną, oświetleniem i nagłośnieniem, posiadająca amfiteatralną trybunę oraz doskonałą akustykę. Ponadto sala jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dziennego. Istnieje tutaj również możliwość prezentacji samochodu. Opcjonalnie salę można podzielić na trzy mniejsze. Tuż obok położona jest strefa VIP, która posiada oddzielne wejście na scenę i może służyć jako garderoba oraz zaplecze dla artystów.
Sala Wierchy
Sala Trzy Korony

Sala Wierchy

Nowoczesny design połączony z surowością kamienia i góralskiego wzornictwa. Sala Wierchy oferować będzie bardzo daleko idącą dowolność aranżacji przestrzeni, którą dysponuje. Na jej powierzchni będzie można wydzielić aż do 7 osobnych sal, z czego każda wyposażona zostanie w inteligentne rozwiązania multimedialne.
Sala Trzy Korony

Nieograniczone Możliwości

Skorzystaj

pojemność centrum

1000

maksymalna liczba sal

14

powierzchnia centrum

1900

pokoi i apartamentów

262

Z myślą o Twoim komforcie Przemyślane rozwiązania

Przyjazny pokój

Pokoje w nowym skrzydle Hotelu będą klimatyzowane, a także wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne podnoszące komfort pobytu. Meble, z których będziecie korzystać, będą nie tylko piękne, ale również funkcjonalne, przemyślane w najdrobniejszych detalach.

Livechat

Sale gotowe na wszystko

Technologia zaimplementowana w przestrzeniach konferencyjnych pozwoli na realizację śmiałych projektów biznesowych przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznego interfejsu użytkownika i prostoty obsługi. Zarówno konferencje jak i wydarzenia artystyczne organizowane w BCC będą korzystały z najnowocześniejszych rozwiązań oraz opieki technicznej odpowiednio przeszkolonego personelu.

Livechat

Nowe spojrzenie na Kulinaria

Smaczne jedzenie

Kawiarnia na Szczycie

Jedyna w swoim rodzaju, kameralna kawiarnia utrzymana w góralskiej stylistyce, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Tatr oraz Białki Tatrzańskiej z czwartego piętra budynku. Wizytom w tym miejscu towarzyszyć będzie zapach świeżo parzonej kawy, a barek zostanie zaopatrzony w lokalne specjały. Nie zabraknie również góralskiej muzyki. Znakomite miejsce na relaks.

Zaplecze gastronomiczne
Kawiarnia na Szczycie

Zaplecze gastronomiczne

Bania Conference Center będzie dysponowało własnym zapleczem gastronomicznym, dzięki czemu realizacja bankietów i przerw kawowych będzie przebiegała sprawniej i łatwiej. Foyer BCC będzie stanowiło strefę stałej przerwy kawowej dostępnej dla uczestników spotkań.

Kawiarnia na Szczycie
Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz wiedzieć więcej?
Podaj swój adres, powiadomimy Cię o naszych postępach.

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close