sprawdź termin

19 lut 18
20 lut 18

Hotel Bania 2018 Rozwijamy się dla Was

Nowe możliwości Hotelu Bania

Już wkrótce

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnie gościom Hotelu Bania oraz partnerom biznesowym ofertę na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by z roku na rok nasz obiekt stawał się jeszcze lepszy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, rozbudowujemy hotel o dodatkowe skrzydło, które pozwoli nam na poszerzenie oferty biznesowej, a także podniesienie standardu pokoi.

Innowacyjne rozwiązania Nowy standard pokoi

Komfortowy pobyt

Oferta noclegowa hotelu wzbogaci się o dodatkowych 110 pokoi z niesamowitym widokiem na panoramę Tatr, stok narciarski oraz Białkę Tatrzańską. Wystrój wnętrz będzie utrzymany w góralskim, ciepłym stylu z dużą ilością drewna. Pokoje zyskają na ergonomii oraz powierzchni użytkowej, wszystkie będą klimatyzowane. Łóżka ze specjalnie dobranymi materacami, zapewnią komfortowy sen i wypoczynek. Całość będzie sięgać wysoko ponad standard czterech gwiazdek, oferując naszym gościom luksus, o jakim marzą.

Livechat

Nowa jakość Bania Conference Center

Biznes na Bani

Bania Conference Center to nie tylko nowe sale kongresowe, ale również system rozwiązań zapewniających wygodę oraz mobilność, dzięki którym dopasowanie infrastruktury do potrzeb danej grupy, nie będzie stanowić żadnego problemu. Jednym z atutów jest dwupoziomowy parking podziemny, połączony z recepcją trzema windami, co zapewni sprawne i komfortowe przemieszczanie się gości. Poza tym tuż obok sal konferencyjnych umieszczone zostało zaplecze gastronomiczne razem ze zintegrowanym ciągiem komunikacyjnym, dzięki temu organizacja cateringu nawet na największym bankiecie będzie szybka i bezproblemowa.

Livechat

Doskonale wyposażone Sale konferencyjne

Spotkania biznesowe

Sala Trzy Korony

Sala estradowo-konferencyjna, z profesjonalną sceną, oświetleniem i nagłośnieniem, posiadająca amfiteatralną trybunę oraz doskonałą akustykę. Ponadto sala jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dziennego. Istnieje tutaj również możliwość prezentacji samochodu. Opcjonalnie salę można podzielić na 3 mniejsze. Tuż obok położona jest strefa VIP, która posiada oddzielne wejście na scenę i może służyć jako garderoba oraz zaplecze dla artystów.

Sala Wierchy
Sala Trzy Korony

Sala Wierchy

Nowoczesny design połączony z surowością kamienia i góralskiego wzornictwa. Sala Wierchy oferować będzie bardzo daleko idącą dowolność aranżacji przestrzeni, którą dysponuje. Na jej powierzchni będzie można wydzielić aż do 7 osobnych sal, z czego każda wyposażona zostanie w inteligentne rozwiązania multimedialne

Sala Trzy Korony

Nieograniczone Możliwości

Skorzystaj

Pojemność Centrum

900

Maksymalna liczba sal

14

Powierzchnia sal (m2)

1000

Stolików bankietowych

50

Nowe spojrzenie na Kulinaria

Smaczne jedzenie

Kawiarnia na szczycie

Jedyna w swoim rodzaju, kameralna kawiarnia utrzymana w góralskiej stylistyce, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Tatr oraz Białki Tatrzańskiej z czwartego piętra budynku. Wizytom w tym miejscu towarzyszyć będzie zapach świeżo parzonej kawy, a barek zostanie zaopatrzony w lokalne specjały. Nie zabraknie również góralskiej muzyki. Znakomite miejsce na relaks.

Zaplecze gastronomiczne
Kawiarnia na szczycie

Zaplecze gastronomiczne

Bania Conference Center będzie dysponowało własnym zapleczem gastronomicznym, dzięki czemu realizacja bankietów i przerw kawowych będzie przebiegała sprawniej i łatwiej. Foyer BCC będzie stanowiło strefę stałej przerwy kawowej dostępnej dla uczestników spotkań.

Kawiarnia na szczycie

Z myślą o Twoim komforcie Przemyślane rozwiązania

Przyjazny pokój

Pokoje w nowym skrzydle Hotelu będą klimatyzowane, a także wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne podnoszące komfort pobytu. Zamawianie usług, korzystanie z urządzeń, sterowanie pokojem nigdy nie było łatwiejsze. Meble, z których będziecie korzystać, będą nie tylko piękne, ale również funkcjonalne, przemyślane w najdrobniejszych detalach.

Sale gotowe na wszystko
Przyjazny pokój

Sale gotowe na wszystko

Technologia zaimplementowana w przestrzeniach konferencyjnych pozwoli na realizację śmiałych projektów biznesowych przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznego interfejsu użytkownika i prostoty obsługi. Zarówno konferencje jak i wydarzenia artystyczne organizowane w BCC będą korzystały z najnowocześniejszych rozwiązań oraz opieki technicznej odpowiednio przeszkolonego personelu.

Przyjazny pokój
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij