sprawdź termin

01 paź 20
02 paź 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Strefa Zabawy

Pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 36 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m, szeroki wachlarz rozrywek dla najmłodszych.

Strefa Zabawy to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, dlatego też niemal wszystkie atrakcje podporządkowano ich potrzebom. Wewnętrzne i zewnętrzne baseny napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C. Dzięki temu nawet w najsroższą zimę korzystanie z basenów zewnętrznych to sama przyjemność. Obowiązkowym punktem Strefy Zabawy są całoroczne zjeżdżalnie: kręta Anaconda, superszybka zjeżdzalnia Turbo, Pontonowa - na której rodzice mogą szaleć wspólnie ze swoimi pociechami oraz najłagodniejsza, dla najmłodszych - Rodzinna. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów.
 
Baseny wyposażono w różnego rodzaju atrakcje wodne, które ucieszą zarówno dzieci jak i rodziców. W nieckach Strefy Zabawy umiejscowiono m.in.: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwącą rzekę gejzery. W strefie znajdują sie również wanny jacuzi. Niekończąca się zabawa czeka na najmłodsze dzieci w specjalnie dedykowanych strefach: wewnętrznym wodnym placu zabaw na antresoli, który wyposażono m.in w zjeżdżalnię, wodnego wężą i magiczne wysepki oraz w Termusiowym brodziku z kaskadami wodnymi, samonapełniającymi się wiadereczkami i jeżem wodnym.

Amatorom wodnego szaleństwa dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń!

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij