sprawdź termin

13 gru 18
14 gru 18
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Medycyna estetyczna ALLESTETIS

W Hotelu Bania Nowość

Medycyna estetyczna

Dr n. med Łukasz Drozd

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Specjalizował się w pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny - Konsultanta Krajowej Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Posiada licencje lekarza nurkowego i jako jeden z 3 lekarzy w Polsce międzynarodowy certyfikat EMSB (ang. Emergency Management of Severe Burns). Prywatnie miłośnik sportów walki (1 DAN - czarny pas w judo), hokeja na trawie (były członek reprezentacji Polski juniorów) oraz sportów wodnych (instruktor pływania, starszy sternik motorowodny, ratownik WOPR).
Nowoczesne zabiegi
Dr n. med Łukasz Drozd

Nowoczesne zabiegi

logo

W ramach gabinetu będzie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów iniekcyjnych medycyny estetycxnej: kwasu hialoronowegomezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego, botoksu, mezobotoksu, lipolizy iniekcyjnej, nici PDO oraz innowacyjnych zabiegów techniką HIFU: najsilniejszej i najnowocześniejszej technologii ULTRASKIN II Absolute oraz z królowej liftingu - SonoQueen.

Dr n. med Łukasz Drozd

Dni i godziny przyjęć Zapraszamy już w tym roku

Zapraszamy

Wielkie otwarcie gabinetu 22 grudnia. W tym dniu dr Drozd przyjmuje od 14.30 do 20.00. Z kolei 29 grudnia od 12.00 do 16.00.

W Nowym Roku gabinet będzie czynny w każdą środę od 12.00 do 16.00

Pobierz cennik

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij