sprawdź termin

23 lip 17
24 lip 17

Bania Ski & Fun - STARA

Stok Narciarski Tuż obok Termy Bania

Stok Narciarski

Bania Ski & Fun to ośrodek narciarski zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej tuż obok Termy Bania oraz Hotelu Bania **** Thermal & Ski.

Połączenie podhalańskiej tradycji oraz niczym nieskalanej natury sprawia, że Bania jest miejscem, w którym każdy narciarz czuje się doskonale. Stacja została przygotowana z myślą o najmłodszych oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki.

Bania Stok Zima na stoku

Na Narty

Szkoła Narciarska Stok

Instruktorzy szkoły narciarskiej STOK są specjalistami w zakresie prowadzenia szkolenia narciarskiego i snowboardowego dla najmłodszych. Posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby poprowadzić młodego adepta poprzez pierwsze kroki na śniegu i przygotować go do prawdziwej jazdy na bardziej wymagających stokach Kotelnicy.

Nie tylko narty
Szkoła Narciarska Stok

Nie tylko narty

Narty to dopiero początek białczańskiej przygody. W trosce o naszych milusińskich zagospodarowaliśmy teren ośrodka w sposób umożliwiający jak najbardziej aktywny wypoczynek.

Do dyspozycji Gości oddajemy m.in. Oślą Łączkę gdzie najmłodsi mogą samodzielnie skorzystać z wyciągu orczykowego, strefę Bania Kids Zimą czy Stok saneczkowy.

Zimą Ogród jest miejscem radosnych spotkań, zjazdów na sankach, oponkach. Spotkać tu można animatorki oraz nasze maskotki - Baniusia, Stokusia i Termusia.

Szkoła Narciarska Stok

ośrodek narciarski Z myślą o rodzinach

Na narty 

Ośrodek narciarski Bania Ski & Fun zaprojektowany jest z myślą o narciarskich rodzinach. Jest tu miejsce dla tych, którzy stawiają na nartach czy snowboardzie pierwsze kroki, a także dla tych, którzy już trochę jeżdżą. W miejscu, w którym latem działa Ogród Zabaw, zimą funkcjonuje zimowa wioska Ski & Fun - pełnia zabawy na śniegu. Ośrodek należy do TatrySki, dzięki czemu skipassy kupujesz w hotelowej recepcji i zmieniasz stację, kiedy chcesz.

Oferty Specjalne

Poznaj promocyjne Oferty Specjalne

Oferty Specjalne

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij