Sylwester 2019 pakiet min 5 nocy

Ważna od:2019-12-27 do:2020-01-05

minimum 5 nocy
BB - Śniadanie w cenie
Sezon zimowy, rodzinne, zawiera termę

W ofercie przede wszystkim:

 • nocleg ze śniadaniem z góralskim akcentem
 • zabawa sylwestrowa
 • nielimitowany dostęp do Termy Bania
 • wieczory przy muzyce na żywo
 • dostęp do Sielsko Anielsko Wellness & Spa: (sauna chlebowa, jodłowa, kamienna, fińska), studni schładzającej, basenu z masażem i biblioteki (strefa dla osób powyżej 15 roku życia)
 • możliwość wykupienia obiadokolacji w atrakcyjnej cenie
 • dostęp do zamykanych szafek narciarskich z funkcja suszenia obuwia
 • wstęp na dyskoteki w Klubie Bania

w cenie pobytu otrzymasz również:

dla najmłodszych

ogród zabaw

 • hotelowy plac zabaw Górska Kraina, miejsce stworzone po to, aby zabawa miała pełny wymiar
 • zimowy plac zabaw Bania Kids
 • seanse bajkowe w Kinie Bajka
 • gry i zabawy

bardziej aktywnie

aktywnie

 • możliwość zakupu SKI-PASSu na 17 ośrodków narciarskich*
 • pakiety zawierające najlepszych instruktorów szkółki narciarskiej Stok*
 • kuligi z pochodniami*
 • trasy biegowe

UWAGI:
Liczba miejsc ograniczona. Zastrzega się możliwość zmiany programu.

*opcje dodatkowo płatne

Ale to nie wszystko:

Sylwester 2019 w Hotelu Bania **** Thermal & Ski

Sylwester 2019 w Hotelu Bania **** Thermal & Ski

Co w programie?

Co w programie?

Bal Sylwestrowy będzie zorganizowany w formie bankietu. Podczas wieczoru o dobre samopoczucie Gości zadbają człowiek-orkiestra, performer i aktor - Jarosław Gmitrzuk, wraz z partnerką sceniczną, aktorką i śpiewaczką - Jolantą Mrotek. Nie zabraknie regionalnych akcentów. Nasz niezastąpiony Andrzej Stanek - zbójnik, przewodnik górski, konferansjer, a może po prostu Jędrek z Chochołowa - zapewni odpowiednią dawkę góralskiego humoru! O muzykę na żywo zadba Gosia Markowska z zespołem - setlista pełna znanych przebojów sprawi, że ciężko będzie się oderwać od parkietu. Podczas wieczoru przewidzieliśmy też występ gościa specjalnego. Rockową energię ze sceny będzie wysyłał Mateusz Ziółko. Ale czymże byłaby najbardziej szalona noc w roku bez najbardziej szalonego z konferansjerów? Miło nam jest poinformować, że głównym prowadzącym wieczoru będzie nieprzewidywalny, nieuczesany i nie kto inny jak… Mariusz Kałamaga!

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

W lobby można będzie skorzystać z bogatej oferty naszego baru. Chętni będą mogli udać się do Klubu Bania. Gwarantujemy zabawę do rana przy muzyce z DJ i klubowy klimat. Do dyspozycji Gości oddajemy profesjonalne stoły do bilarda.

A co dla dzieci?

A co dla dzieci?

Jako hotel rodzinny nigdy nie zapominamy o naszych małych gościach :) Najmłodszych zapraszamy do sali Trzy Korony, którą podzieliliśmy na strefę Animacji, Dyskotekę oraz Kino Nocne. Starsze dzieci i młodzieży zapraszamy do jedynego w swoim rodzaju Game Roomu. Zorganizujemy rozgrywki FIFA, zainstalujemy profesjonalny symulator Gran Turismo Sport, a także przygotujemy strefę RETRO ARCADE gdzie można będzie zagrać w klasyczne hity na konsolach Nintendo.

Warunki rezerwacji

Przyjazd: od 16:00

Wyjazd: do 11:00

Akceptowane karty płatnicze: Visa MasterCard Maestro

Anulacja rezerwacji: Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w wysokości 40% wartości pobytu na konto hotelu i otrzymaniu potwierdzenia tej rezerwacji mailowo. Jednocześnie wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w regulaminie rezerwacji dostępnym na stronie http://www.hotelbania.pl/informacje/regulamin-i-platnosci. Nie wpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji. Zadatek – obiekt obciąży Gościa opłatą 40% wartości pobytu w dowolnym momencie po dokonaniu rezerwacji (w przypadku zabezpieczenia kartą kredytową) Płatności należy dokonać do 7 dni od dnia wykonania rezerwacji (w przypadku płatności przelewem). Zadatek wpłacony zgodnie z powyższymi zasadami jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu – w takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconego zadatku.

Polityka względem zwierząt: Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie oferty
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij