sprawdź termin

12 lip 20
13 lip 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Imprezy integracyjne

Cztery Pory Roku Integracje przez cały rok

cztery pory roku

Letnie integracje w górach

W hotelu Bania nie można się nudzić. Na uczestników wszystkich wydarzeń czeka przecież doskonale wyposażony kompleks termalno-rekreacyjny z całym mnóstwem atrakcji.

Na pierwszy plan wysuwa się naturalnie terma ze swoimi strefami - Zabawy, Relaksu i Saunarium.

Na stokach Bani i Kotelnicy latem możesz sprawdzić się na Monster Rollerze. Wykorzystaj olbrzymi teren wokół Hotelu Bania do organizacji swojej imprezy integracyjne

Szalone chwile na stoku

Białe szaleństwo to gotowy pomysł na zimową integrację.

Zabierz swoich uczestników na narty lub snowboard i przekonaj się jaką wartość można wynieść z rywalizacji na śniegu. Dodajmy do tego wieczorny kulig z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Skorzystaj z naszych doświadczeń i wzbogać program o zajęcia z ratownikami TOPR, przewodnikami tatrzańskimi. Jeśli zimowe integracje to w Białce Tatrzańskiej.

Góralskie integracje na Bani

Spotkanie z autentycznymi góralami, folklorem i tradycją stanowi doskonałe tło dla wspólnej zabawy i integracji.

Okraszone góralskim humorem, odwołujące się do tradycji naszego regionu śpasy wprowadzają uczestników imprezy w znakomity nastrój. Szukasz nietuzinkowego rozwiązania dla swojego przedsięwzięcia?

 

Imprezy w Klubia Bania

Miejsce gorących imprez w rytmie nowoczesnej muzyki. Klub Bania jest znakomicie wyposażoną dyskoteką z rewelacyjnie zaopatrzonym barem.

Przygotowany na jednoczesną zabawę nawet 350 osób. Doskonale sprawdza się jako miejsce wieczornych i nocnych imprez tematycznych.

 

Kompleksowa organizacja Zintegruj zespół!

Organizacja

Chcesz zintegrować swój zespół? Jesteś pod właściwym adresem. Organizujemy skuteczne i urozmaicone integracje. Napisz z nami scenariusz Twojego eventu.

Szukasz kreatywnych form integracji? 

Zadzwoń: +48 18 261 24 81,
napisz: biznes@hotelbania.pl

Zobacz Ofertę
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij