Panorama Tatr tuż za oknem

Hotel Bania **** Thermal & Ski leży u stóp największego ośrodka narciarskiego na Podhalu i jest połączony z basenami termalnymi. Z okien rozpościera się widok na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub na stok, który zarówno zimą jak i latem stanowi atrakcyjny punkt widokowy.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Zimą do dyspozycji Gości jest stok narciarski, położony tuż obok hotelu, a także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska oraz specjalna strefa dla dzieci. Latem Bania to miejsce stworzone dla rodzin. Począwszy od Ogrodu Zabaw, czyli mini parku rozrywki, przez wodne place zabaw zlokalizowane w Termie Bania, aż po bezpieczną przestrzeń kompleksu.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Kontynuacja góralskiej filozofii oraz przywiązanie do natury pozwoliły na utrzymanie pokoi w regionalnym stylu, a standard wypracowany przez kilka pokoleń przeplata się z nowoczesnymi osiągnięciami współczesnej techniki. Całość zaprojektowana jest z ogromnym szacunkiem do naturalnej prostoty. Miejsce emanuje ciepłem i pełnią spokoju.

image

Bogata infrastruktura, place zabaw oraz szereg udogodnień sprawiają, że można poczuć się tutaj jak w magicznym świecie. Hotel Bania **** Thermal & Ski zarówno zimą jak i latem zapewnia całą gamę atrakcji dodatkowych.

image
image
image
image
image

Liczba atrakcji oraz różnorodność sprawi, że dzieci nie zaznają u nas ani chwili nudy, a rodzice znajdą czas na odpoczynek, mając swoje pociechy bez przerwy pod okiem. Ponadto w hotelu dostępnych jest wiele udogodnień dla rodzin. Jesteśmy dobrze przygotowani!