AKTUALNE WARUNKI

SPRAWDŹ

Ośrodek Narciarski Bania Ski zaprasza ponownie w sezonie 2023/24.

image
image
image
image
image
image
image

Ośrodek Narciarski Bania Ski jest w pełni dostosowany do aktualnych wytycznych i obostrzeń.  Wprowadziliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa na podstawie aktualnych wytycznych, przepisów i zaleceń wydanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Zdrowia i Rozwoju. Najważniejsze jest dla nas zdrowie zarówno turystów, jak i naszych pracowników i mieszkańców regionu, dlatego apelujemy do wszystkich o odpowiedzialność i przestrzeganie wprowadzonych zasad.

Tatry Super Ski to największy projekt branży narciarskiej w Polsce, który łączy większość dużych Ośrodków Narciarskich Podhala, Spisza i Pienin. Do dyspozycji narciarzy oddajemy 95 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości ponad 60 km. Z Hotelu Bania narciarze wychodzą bezpośrednio na trasy rodzinnej stacji Bania Ski oraz na stoki rozbudowanego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Hotel Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej to istny raj dla narciarzy. Infrastruktura zarówno w najbliższym sąsiedztwie jak i w samym hotelu jest przygotowana kompleksowo i z najwyższą dbałością o szczegóły. Wyjście z hotelu prowadzi bezpośrednio na doskonale przygotowane stoki, tuż obok można znaleźć też szkółkę narciarską, wypożyczalnię sprzętu sportowego czy specjalną zimową strefę dla dzieci w ramach Bania Ski.

image

Baniowy zegarek to unikalne rozwiązanie na rynku usług hotelarskich. Po pierwsze jest kluczem do pokoju, narciarni, szafki narciarskiej i garażu podziemnego. Po drugie spełnia funkcję środka płatniczego pozwalając m.in. na korzystanie z kolei i wyciągów narciarskich bez konieczności używania dodatkowej karty/karnetu.

image
image
image
image
image

96 tras narciarskich

Nasz hotel ze stokiem narciarskim to wyjątkowe miejsce w Białce Tatrzańskiej. Karnet Tatry Super Ski to dostęp do 96 stoków w aż 19 ośrodkach narciarskich!

image
image

Ośrodek narciarski Bania Ski zaprojektowany jest z myślą o narciarskich rodzinach. Stacja została przygotowana z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych narciarzy oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki.

Hotel Bania **** Thermal & Ski to idealny hotel ze stokiem narciarskim dla dzieci o na różnym stopniu zaawansowania w jeździe na nartach - także dla tych, które jeszcze nigdy tego nie próbowały. Nauka w przyjaznej atmosferze pod okiem instruktorów pozwoli im rozwinąć skrzydła i oswoić się ze stokiem.

BOGATA INFRASTRUKTURA

image
image
image
image
image
image
image