sprawdź termin

20 paź 20
21 paź 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Oferta biznesowa

Na najwyższym poziomie Konferencje i eventy

Hotel Bania **** Thermal & Ski w 2020 roku stworzył Bania Conference Center - nowoczesną, elegancką i funkcjonalną przestrzeń dla biznesu. Centrum Konferencyjne Bania jest wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, a nasz profesjonalny zespół eventowy pomoże zorganizować nawet najbardziej wymagające wydarzenie. Poniżej znajdują się podstawowe informacje o ofercie. 

Każdą konferencję, szkolenie, czy spotkanie traktujemy indywidualnie, z dbałością o potrzeby organizatora. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem ds. obsługi eventów: biznes@hotelbania.pl

 

Miejsc konferencyjnych

1000

Sal konferencyjnych

14

Pokoje i apartamenty

262

Powierzchnia Centrum

1500

Internet Wi-fi

Światło dzienne

Klimatyzacja

Profesjonalna scena

Ekrany i monitory

Tarasy z widokiem

Transmisje na żywo

Stanowisko reżyserskie

Bania Conference Center Poznaj nasze możliwości

14 sal konferencyjnych

Nawet 1000 uczestników może liczyć wydarzenie organizowane w Bania Conference Center. Nie znaczy to jednak, że zamykamy się na mniejsze eventy, czy nawet naprawdę kameralne spotkania.

Nasze Centrum Konferencyjne umożliwia aranżacię aż 14 odrębnych sal konferencyjnych, w tym sale VIP z widokiem na Tatry i prywatnymi tarasami.

Bogata oferta około eventowa

Resort Bania zapewnia bogatą ofertę atrakcji - zaczynając od Termy Bania, przez imprezy w Klubie, po koncerty, ogniska i góralskie śpasy. 

Ponadto organizujemy także wycieczki górskie w Tatry, Pieniny, spływy kajakowe, gry terenowe, kuligi, jazdy quadami, pikniki, kino w plenerze...

I wiele, wiele innych.

Znakomita baza noclegowa

Hotel Bania **** Thermal & Ski posiada w ofercie ponad 250 pokoi i apartamentów. Bania Conference Center stanowi część Hotelu, co umożliwia wygodną komunikację między pokojem a miejscem wydarzenia. 

Pokaż video
Video

Dowiedz się więcej Uzyskaj ofertę dla Twojej firmy

Jeśli chcesz, aby nowoczesne przestrzenie Bania Conference Center stały się sceną Twojego wydarzenia, skontaktuj się z nami.

pola wymagane *

Uzyskaj ofertę dla Twojej firmy
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij