Z okazji Dnia Matki Terma Bania i Hotel Bania chce zachęcić do dbania o zdrowie i do regularnych badań profilaktycznych wszystkie Mamy i nie tylko! ❤

🔸 28 maja przy budynku Termy Bania w Białce Tatrzańskiej stanie mammobus, punkt badań USG tarczycy, możliwość wykonania przesiewowego badania densytometrycznego - badanie gęstości kości - (osoby pełnoletnie), pomiaru tkanki tłuszczowej wraz z konsultacją dietetyka - (osoby pełnoletnie), badanie spirometryczne (objętości pojemność płuc), pomiar saturacji oraz pomiar ciśnienia krwi, badanie komputerowe wzroku oraz możliwość skorzystania ze stoiska edukacji prozdrowotnej z fantomem do nauki samobadania piersi – bez ograniczeń, w których będą przeprowadzane bezpłatne badania.

🔸 Wykwalifikowany personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba z Krakowa w dniu 28 maja 2022 w godzinach 10:00-17:00 będzie wykonywał bezpłatnie badania finansowane przez Hotel Bania i Termę Bania.

🔸 Badania będą odbywać się zgodnie z kolejnością zgłoszeń w dniu 28.05.2022 r., a żeby zgłosić się do badań nie jest konieczne skorzystanie z oferty Termy Bania.

🔸 O kwalifikacji do badania decyduje personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba.
Ilość badań ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

🔸 Z badań mammograficznych mogą skorzystać wszystkie Panie po 40. roku życia.
Wyniki badań Panie otrzymają pocztą wraz ze zdjęciem na płytce CD w terminie do 3 tygodni od przeprowadzenia badania.

🔸 Z badania USG tarczycy może skorzystać każda pełnoletnia osoba.
Badania USG przeprowadza lekarz specjalista radiolog, a wynik badania każdy otrzymuje tuż po jego przeprowadzeniu.

Zabierz swoją Mamę na bezpłatne badania i zadbaj o jej zdrowie!