sprawdź termin

19 cze 18
20 cze 18

Klub Bania

Świetna muzyka Do białego rana

Klub Bania

klub bania

Jeśli myślisz, że po dniu pełnym atrakcji, spokojnie udasz się na zasłużony odpoczynek, to wiedz, że trudno będzie Ci oprzeć się pokusie spędzenia kilku wieczornych chwil w Klubie Bania. Jeśli przekroczysz jego próg, nie będzie odwrotu - wpadniesz w szpony fantastycznej zabawy.

Wiele atrakcji Taneczne szaleństwa

Klub Bania

Kuszące wnętrze

Klub Bania jest przestronny i nowocześnie urządzony, jednak jego prawdziwą "twarz" można odkryć będąc tutaj na imprezie. Iluminacje świetlne, lasery i projekcje stwarzają niepowtarzalny klimat, a bar staje się prawdziwą oazą.

Livechat

Świetne imprezy

Piątek i sobota należy do Klubu Bania! Startujemy o 21:00 i do samego rana tańczymy w rytmach różnorodnych hitów. Lata 60,70, 80, ale także współczesne rytmy, rozgrzeją parkiet do czerwoności. Dla przeciwników tańców i hulańców proponujemy bilard, piłkarzyki i wyśmienitą atmosferę.

Livechat

Klub Bania Zorganizuj Imprezę

Klub Bania

Znudziły ci się już zwykłe, sztampowe imprezy, szukasz czegoś wyjątkowego - to dobrze Klub Bania ma coś specjalnie dla Ciebie, organizujemy imprezy tematyczne dla naszych gości. 

A gdy szukasz miejsca na urodziny, imprezę pracowniczą czy spotkanie w zamkniętym gronie, już wiesz, aby to było w właśnie tutaj!

Na specjalne okazje posiadamy także sale VIP, która zadowoli najbardziej wybrednych klientów.

Wyjątkowa Sala VIP

Impreza

Impreza w stylu VIP

Salę Vip możesz wynająć na wyłączność i cieszyć się pełnią intymności nie tracąc niczego z imprezy. Salę tę polecamy zarówno na imprezy takie jak wieczory panieńskie i kawalerskie. Idealne miejsce do świętowania z dowolnej okazji.

Vip dla firm
Impreza w stylu VIP

Wygodne rozwiązanie

Vip dla firm

Sala Vip to idealne rozwiązanie dla firm, które często organizują tu specjalną strefę dla uczestników spotkania biznesowego. Możemy tutaj zorganizować catering albo imprezę zamkniętą. Dzięki znakomitemu wyposażeniu Sala Vip sprawdza się również jako miejsce do obejrzenia meczu albo innego wydarzenia.

Impreza w stylu VIP
Sprawdź wydarzenia

Klub Bania Sprawdź wydarzenia

Klub Bania

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij