sprawdź termin

10 kwi 20
11 kwi 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Bania Ski & Fun

Aktualne warunki na stokach

Białe szaleństwo

W Ośrodku Narciarskim Bania Ski & Fun zakończyliśmy sezon narciarski 2019/20
 

bania ski & fun

91 tras narciarskich

Hotel Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej to istny raj dla narciarzy. Oferujemy 91 tras narciarskich w 17 ośrodkach.

Dzięki ofercie ze skipassem Tatry Super Ski masz dostęp do stoków narciarskich nie tylko w Białce, ale także na całym Podhalu i na Słowacji.  

Zobacz ośrodki narciaskie

Livechat

Rodzinne Ferie

Ośrodek narciarski Bania Ski & Fun zaprojektowany jest z myślą o narciarskich rodzinach

Stacja została przygotowana z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych narciarzy oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki.

Livechat
Pokaż video
Galeria

Bogata infrastuktura Kompleks Narciarski

Teren kompleksu posiada bogatą infrastrukturę uzupełniającą. Znajdują się tutaj zarówno wypożyczalnie Waluś, które oferują pełną gamę sprzętu narciarskiego, przechowalnię oraz serwis jak i szkółka narciarska Stok, która dysponuje programami zajeć dla najmłodszych oraz profesjonalnymi kursami szusowania.

Kompleks Narciarski
Szkoła Narciarska

Szkoła Narciarska

Pracownicy szkoły "STOK" to najlepsi instruktorzy i trenerzy, którzy robią wszystko, by każdy, kto chce nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, był usatysfakcjonowany i zawsze miło wspominał swoje pierwsze kroki.

Wypożyczalnia Waluś Ski

Wypożyczalnia Waluś Ski

Najlepiej zaopatrzona w sprzęt wypożyczalnia w okolicy stoków Kotelnicy i Bani.

Można tu uzyskać informacje na temat sprzętu narciarskiego, jego doboru, jakości, a także skorzystać z usług serwisu narciarskiego.

 

Sklepy Sportowe

Sklepy Sportowe

Salon Sport Town Premium Line oraz
Sklep Sport Town zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na wiek, bez względu na zasobność portfela, każdy narciarz i snowboardzista znajdzie tutaj coś dla siebie.

1 karnet - wiele możliwości

Tatry Super SKI to największy projekt branży narciarskiej w Polsce, który łączy większość dużych Ośrodków Narciarskich Podhala, Spisza i Pienin. Do dyspozycji narciarzy oddajemy 78 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości ponad 45 km. 

Z Hotelu Bania narciarze wychodzą bezpośrednio na trasy rodzinnej stacji Bania Ski & Fun oraz na stoki rozbudowanego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica.

Świetne położenie

Świetne położenie

Znakomity pobyt w znakomity hotelu, ze znakomitym serwisem i znakomitą kuchnią.(...) Spełnia oczekiwania narciarzy oferując profesjonalna narciarnię i położenie tuż przy stoku. Już teraz każdy znajdzie coś dla siebie, a właściciele co chwile dodają nowe udogodnienia lub atrakcje. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce! Polecam :)

Pokaż video
Video

Poznaj promocyjne Oferty Specjalne

Pokaż wszystkie oferty
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij