*opcje dodatkowo płatne
Wyjątkowe śniadania serwowane w godzinach 7:30-11:00
Obiadokolacje serwowane w formie bufetu dostępne codziennie w godzinach 14:00–17:00. Koszt obiadokolacji to 110 zł/osoba powyżej 12. roku życia i 70 zł/dziecko w wieku 4–12 lat. Dzieci do 4. roku życia korzystają bezpłatnie.
Aktualny harmonogram wydarzeń na Bani przekazujemy Gościom przy zameldowaniu. W sezonie zimowym organizujemy między innymi:
Bania Fizjo & Med znajduje się w budynku Termy Bania - to kwintesencja filozofii sanitas per aquam, czyli zdrowie przez wodę, miejsce relaksu dla ciała i duszy. W naszym SPA zadbaliśmy o wyjątkowo szeroką ofertę zabiegów z wykorzystaniem dobrodziejstw wody termalnej i najwyższej jakości kosmetyków.
Bogaty program animacji i atrakcji dla dzieci Bania Kids jak co roku zachwyci Was innowacyjnymi zajęciami dla najmłodszych.
Od sezonu zimowego 23/24 zapraszamy do nowoczesnej, alpejskiej Karcmy Bania skierowanej na stoki Bania i Kotelnica. W słoneczne dni otwieramy przeszklone dachy Karcmy i imprezujemy do rana jak na prawdziwe apres ski przystało.
POZNAJ POZOSTAŁE
Najlepsza oferta tylko na naszej stronie. Twórz piękne chwile u nas!