Dbamy o to, by nasi Goście mieli możliwość wyboru. Każdy może skorzystać z trzech restauracji hotelowych, lobby baru oraz Kawiarni na Szczycie.

image
image
image
image
image
image
image
image

Restauracja Góralska zachęca wystrojem, regionalnymi specjałami oraz atmosferą.

W wybrane dni w restauracji przygrywa kapela, która pozwala jeszcze bardziej wczuć się w góralski klimat. Jest to świetne miejsce zarówno na romantyczną kolację jak i business lunch.

Godziny otwarcia Restauracji Góralskiej:
Codziennie: 14:00 - 23:00

Zapraszamy do Restauracji Tatrzańskiej na śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Oferujemy bardzo szeroki wybór dań na ciepło i na zimno. Polecamy wyroby własne. Zapraszamy także do spróbowania wypieków naszej cukierni, a w szczególności pysznych ciast i świeżo wypiekanego, swojskiego chleba. Śniadania podawane są w godzinach: 7:30-11:00, a obiadokolacje - 14:00-17:00.

Obecnie śniadania i obiadokolacje serwowane są w Bania Conference Center.

image

Restauracja Rohatka jest kameralnym i klimatycznym miejscem. Dzięki domowym specjałom oraz daniom kuchni włoskiej, która zawdzięcza swą popularność lekkości i uniwersalnym kompozycjom smakowym, jest to idealne miejsce na rodzinny obiad jak i kolację we dwoje.
 

image
image
image
image
image

Kawiarnia na Szczycie

Jedyna w swoim rodzaju, kameralna kawiarnia usytuowana na czwartym piętrze budynku. Utrzymana w góralskiej stylistyce, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Tatr oraz Białki Tatrzańskiej. Wizytom w tym miejscu towarzyszy zapach świeżo parzonej kawy, a barek został zaopatrzony w lokalne specjały. Położona nad Bania Conference Center, stanowi świetne miejsca na spotkanie biznesowe przy filiżance kawy.

Godziny otwarcia: piątek - niedziela 11:00 - 20:00

image
image

Lobby Bar to idealne miejsce, aby usiąść, odpocząć i porozmawiać przy kawie i pysznym ciastku. Wieczorami odbywają się tutaj różne występy artystyczne takie jak koncerty muzyki jazzowej czy zespołów góralskich. Dorosłych zapraszamy do bogato zaopatrzonego baru, a dzieci do sali zabaw znajdującej się w pobliżu.
Godziny otwarcia: 

Codziennie 9:00 - 23:00

Karcma Bania Jest to ulubione miejsce wszystkich szusujących na stokach. Można tu odpocząć i rozgrzać się grzanym winem z przyprawami. Menu to połączenie swojskiej kuchni z akcentami góralskimi. Karczma jest wręcz przyklejona do stoku - świetna lokalizacja i przystępne ceny sprawiają, że każdy lubi tu wracać. Właśnie powstaje nowa Karcma Bania, do której zaprosimy w wakacje 2023.

SKORZYSTAJ Z OFERTY