sprawdź termin

23 lip 17
24 lip 17

Terma

Termy Bania Zdrowie i Relaks

Dobre samopoczucie

Znajdź swoją strefę

Baseny termalne podzielone są na trzy strefy. W każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne oraz moc atrakcji do odkrycia.

Poczuj się wyjątkowo
Znajdź swoją strefę

Poczuj się wyjątkowo

Termy Bania to dobry adres dla zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia. Woda z basenów termalnych charakteryzuje się korzystnym stopniem mineralizacji, zróżnicowanym składem fizykochemicznym, niską kwasowością oraz bakteriologiczną czystością.

Znajdź swoją strefę

trzy strefy Wodna przyjemność dla Każdego

termy bania 

Strefa Zabawy

Pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 36 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m, szeroki wachlarz rozrywek dla najmłodszych. Wodny plac zabaw z kolorowymi gejzerami, bramami, pistoletami, grzybkami - wszystkim co potrzebne, by poddać się wodnemu szaleństwu. 

Amatorom wodnego szaleństwa dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń!

Livechat

Strefa Relaksu

Idealne miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia, chcących zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu. Do dyspozycji są trzy baseny z wodą termalną oraz szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego.

Woda termalna wydobywana z głębi ziemi ma wysoką temperaturę, jest krystalicznie czysta i bogata w minerały. Dlatego wykorzystywane są one do celów energetycznych, leczniczych, kosmetycznych i rekreacyjnych.

Livechat

Saunarium

Pięć wyjątkowych saun, basen chłodzący oraz basen z wodą termalną. Ukoronowaniem tradycji saunowania są noce saunowe, które odbywają się raz w miesiącu.

Wspaniały wypoczynek

Wspaniały wypoczynek

Swietny hotel, wspaniale jedzenie, masa atrakcji dla dzieci i doroslych. Termy, spa, dodatkowe atrakcje w postaci koncertow. Dobrze urzadzone pokoje z widokiem na Tatry. Dobre miejsce na rodzinny wypoczynek.

Poznaj promocyjne Oferty Specjalne

Oferty Specjalne

Pokaż wszystkie oferty
Zapraszamy do Term

Dowiedz się więcej Zapraszamy do Term

Termy Bania

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij