Znajdź swoją strefę

Hotel Bania **** Thermal & Ski nie bez powodu zawiera "Thermal" w nazwie. Jest połączony z basenami Terma Bania, które podzielone są na trzy strefy. Każda z nich posiada zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne oraz masaże wodne.

image
image
image
image
image
image
image
image

Są hotele z basenem i jest Hotel Bania. Miejsce unikatowe na mapie nie tylko Tatr, ale całej Polski. Bania to prawdopodobnie najlepszy hotel w górach z basenem, w dodatku termalnym!

Termy Bania to dobry adres dla zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia. Woda z basenów termalnych charakteryzuje się korzystnym stopniem mineralizacji, zróżnicowanym składem fizykochemicznym, niską kwasowością oraz bakteriologiczną czystością.

Relaks w basenie zewnętrznym, kiedy dookoła śnieg i mróz? W Hotelu Bania to możliwe! Poznaj, jak smakuje niezwykły wypoczynek w górach!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Idealne miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia, chcących zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu. Do dyspozycji są trzy baseny z wodą termalną oraz szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego. Woda termalna wydobywana z głębi ziemi ma wysoką temperaturę, jest krystalicznie czysta i bogata w minerały. Dlatego wykorzystywane są one do celów energetycznych, leczniczych, kosmetycznych i rekreacyjnych.

image

Sauny w Strefie Anielsko są dostępne wyłącznie dla Gości Hotelu Bania. Weź udział w wyjątkowym saunowaniu w saunie jodłowej lub chlebowej. Gwarantujemy unikalne wrażenia.

Saunarium w Termie Bania to sześć wyjątkowych saun, basen chłodzący oraz basen z wodą termalną. Regularnie odbywają się tutaj seanse saunowe, zarówno tematyczne, aromaterapeutyczne jak i klasyczne.

Obecnie (wakacje 2022) saunarium funkcjonuje jako strefa na wyłączność dla Gości Hotelu Bania w każdym wieku.

image
image
image
image
image

Zapraszamy do term

Marzysz o relaksie, ciepłych termach i wodnym szaleństwie - znamy właściwe miejsce. Termy Bania w Białce Tatrzańskiej przy naszym hotelu to idealne rozwiązanie zarówno na rodzinny wypad z dziećmi, jak i urlop tylko we dwoje. Dzięki zapoznaniu się z planem basenów łatwiej wybrać sposób na swój wypoczynek.