kids bania
image
image
image
image
image
kids bania
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Ogród Zabaw zdążył już podbić serca dzieci z całej Polski. Co roku otwierane są kolejne atrakcje. Wielka Poducha, bumpercarsy, gokarty, summertubing, park linowy - jest tyle do odkrycia!

Wyjazd z rodziną powinien być pełen niezapomnianych chwil. Dlatego w Hotelu Bania przygotowaliśmy bogaty program animacji dla dzieci w różnym wieku oraz mnóstwo atrakcji. O każdej porze roku codziennie odkrywamy fascynujący świat górskiej zabawy.

kids drink 2
image

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego. Codziennie oglądamy kultowe bajki na dużym ekranie. Prawdziwych fanów animacji zapraszamy także do domku na drzewie, gdzie całe dnie trwa projekcja najpopularniejszych filmów dla najmłodszych Gości hotelowych.

Kino Bajka to opcja na wieczorne wyciszenie w rodzinnym gronie. Po całym dniu intensywnych przygód i morzu atrakcji pora na chwilę wytchnienia. Wygodny fotel, zabawna fabuła i cała chmara dzieciaków - czego chcieć więcej? Do kina zapraszamy również rodziców. Przyjemna odskocznia podczas rodzinnych wakacji w górach pełnych wrażeń.

image
pool 6
pool 7
image
image

My zadbamy o Twoje dziecko w najlepszy sposób, korzystając z atrakcyjnych możliwości obiektu, a Ty zrelaksuj się w naszej Strefie Sielsko Anielsko. Bania to hotel dla rodzin z dziećmi w górach, dlatego dbamy także o potrzeby rodziców.