image
image
image
image
image
image
image
image
image
We provide various attractions for children, because we believe that happy children and relaxed parents equals fulfilling vacation! Check out our fun and adventure offerings for every season and every weather.
image
image
image
image

We order from local suppliers, we bake our own bread, make the dumplings and run the confectionery. Discover our culinary passion on the plates we’re serving you.

image
image
image
image
The vision on establishing Sielsko Anielsko was to take what’s best from nature and science’s latest discoveries. The owner, PhD Katarzyna Dziubasik, created unique natural cosmetic line - Dotyk Anioła.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Miejsce Twojego wypoczynku. Górski spokój i moc atrakcji. Hotel Bania Thermal & Ski to idealne miejsce dla osób szukających odskoczni od codzienności oraz chwili relaksu z szerokim wachlarzem możliwości. Mamy odpowiedzi na Twoje potrzeby. Nasz hotel Spa w górach to ostoja wypoczynku dla dzieci i dorosłych. W tym miejscu nie ma nudy. Na najmłodszych Gości czeka rozbudowana strefa zabawy zewnętrznej i wewnętrznej oraz liczne udogodnienia. Jeśli interesują Cię noclegi z atrakcjami dla dzieci, Bania to miejsce idealne. Mali i duzi Goście mogą cieszyć się dobrodziejstwami wód termalnych naszego hotelu z basenem, unikatowego miejsca w skali Polski. Przekonaj się o tym, o każdej porze roku!

image
image

Dzięki doskonałej lokalizacji możesz odwiedzić Banię na krótko lub na długo. Hotel położony jest blisko Zakopanego, w Tatrach, dzięki czemu wszelkie atrakcje regionu są na wyciągnięcie ręki. Możesz wpaść na relaks w basenach termalnych po całodniowej wędrówce po tatrzańskich szlakach lub odwiedzić nas w drodze do zimowej stolicy Polski, czyli Zakopanego. Zaplanuj swój wymarzony wypoczynek w Tatrach, a my zadbamy o resztę. Bania to hotel ze Spa w okolicy Zakopanego, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Kto raz odwiedzi nas w Białce Tatrzańskiej, będzie chciał do niej wracać!