sprawdź termin

09 sie 20
10 sie 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Sale konferencyjne

Wybierz najlepsze Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna Trzy Korony
Pokaż galerię

Sala Konferencyjna Trzy Korony

513 m2
max 430 os.

Sala estradowo-konferencyjna, z profesjonalną sceną, oświetleniem i nagłośnieniem, posiadająca amfiteatralną trybunę oraz doskonałą akustykę. Ponadto sala jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dziennego. Istnieje tutaj również możliwość prezentacji samochodu. Opcjonalnie salę można podzielić na trzy mniejsze. 

Sala Wierchy
Pokaż galerię

Sala Wierchy

410 m2
max 400 os.

Nowoczesny design połączony z surowością kamienia i góralskiego wzornictwa. Sala Wierchy oferować będzie bardzo daleko idącą dowolność aranżacji przestrzeni, którą dysponuje. Na jej powierzchni będzie można wydzielić aż do 7 osobnych sal, z czego każda wyposażona zostanie w inteligentne rozwiązania multimedialne.

Sale Vip
Pokaż galerię

Sale Vip

63 m2
max 56 os.

VIP to 4 sale idealne dla przeprowadzenia prestiżowych spotkań biznesowych, a także kameralnych szkoleń i prezentacji. Wszystkie są wyposażone w nowoczesne rozwiązania multimedialne, klimatyzację, zaciemnienie, nagłośnienie oraz bufet. Posiadają indywidualne zaplecze sanitarne.

Sala Litwinka
Pokaż galerię

Sala Litwinka

144 m2
max 50 os.

Jeśli potrzebujesz miejsca na naprawdę klimatyczne spotkanie – wybierz Litwinkę. Charakter tego miejsce określa tradycyjna góralska architektura i rzemieślniczy kunszt podtatrzańskich cieślów.

Uniwersalna sala w ustawieniu konferencyjnym mieści 50 osób, a jej układ i wyposażenie powodują, że wykorzystywana bywa w różnorodnych celach, dostosowując się elastycznie do potrzeb organizatorów spotkań.

Szczegóły sali
Sala w Zielonym Szałasie
Pokaż galerię

Sala w Zielonym Szałasie

40 m2
max 18 os.

Spotkanie biznesowe z widokiem na stoki narciarskie. Takie rozwiązanie proponuje elegancka sala konferencyjna w Zielonym Szałasie zlokalizowanym tuż obok Hotelu Bania.

Wnętrze to przeznaczone jest na spotkania i narady przy wspólnym stole w gronie kilkunastu osób. Z lokalizacji sali korzystają organizatorzy, którzy szukają dyskretnego i cichego miejsca. Sala w Zielonym Szałasie służy często jako miejsce spotkań czy narad organizowanych w kameralnym gronie.

Szczegóły sali

Konferencje na Bani Idealny wybór

Wyposażenie sal 

Hotel Bania **** Thermal & Ski posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w najnowsze osiągnięcia techniki audio-video. Zapoznaj się z naszymi możliwościami i wykorzystaj je podczas spotkania.

Internet Wi-fi

Nagłośnienie

Klimatyzacja

flipchart

Ekran

Projektor

Odtwarzacz DVD

Mikrofon

Dowiedz się więcej Zapytaj o dostępność sal

Dostępność

Jeśli jestes zainteresowany zorganizowaniem spotkania lub konferencji w Hotelu Bania napisz do nas.

pola wymagane *

Zapytaj o dostępność sal
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij