sprawdź termin

23 paź 20
24 paź 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Sale konferencyjne

Wybierz najlepsze Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna Trzy Korony
Pokaż galerię

Sala Konferencyjna Trzy Korony

513 m2
max 430 os.

Sala estradowo-konferencyjna, z profesjonalną sceną, oświetleniem i nagłośnieniem, posiadająca amfiteatralną trybunę oraz doskonałą akustykę. Ponadto sala jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dziennego. Istnieje tutaj również możliwość prezentacji samochodu. Opcjonalnie salę można podzielić na trzy mniejsze. 

Sala Wierchy
Pokaż galerię

Sala Wierchy

410 m2
max 400 os.

Nowoczesny design połączony z surowością kamienia i góralskiego wzornictwa. Sala Wierchy oferuje bardzo daleko idącą dowolność aranżacji przestrzeni. Na jej powierzchni można wydzielić aż do 7 osobnych sal, z których każda wyposażona jest w inteligentne rozwiązania multimedialne.

Sale VIP
Pokaż galerię

Sale VIP

63 m2
max 56 os.

Cztery sale VIP są idealne do prowadzenia prestiżowych spotkań biznesowych, a także kameralnych szkoleń i prezentacji. Dwie sale VIP mają dostęp do prywatnych tarasów z widokiem na panoramę Tatr, a jedna bezpośrednie wyjście na dziedziniec połączony z foyer. W salach można śledzić na żywo transmisję z wydarzenia firmowego, które odbywa się w innych salach Centrum Konferencyjnego.

Sala Litwinka
Pokaż galerię

Sala Litwinka

144 m2
max 50 os.

Jeśli potrzebujesz miejsca na naprawdę klimatyczne spotkanie – wybierz Litwinkę. Charakter tego miejsce określa tradycyjna góralska architektura i rzemieślniczy kunszt podtatrzańskich cieślów.

Uniwersalna sala w ustawieniu konferencyjnym mieści 50 osób, a jej układ i wyposażenie powodują, że wykorzystywana bywa w różnorodnych celach, dostosowując się elastycznie do potrzeb organizatorów spotkań.

Szczegóły sali
Sala w Zielonym Szałasie
Pokaż galerię

Sala w Zielonym Szałasie

40 m2
max 18 os.

Spotkanie biznesowe z widokiem na stoki narciarskie. Takie rozwiązanie proponuje elegancka sala konferencyjna w Zielonym Szałasie zlokalizowanym tuż obok Hotelu Bania.

Wnętrze to przeznaczone jest na spotkania i narady przy wspólnym stole w gronie kilkunastu osób. Z lokalizacji sali korzystają organizatorzy, którzy szukają dyskretnego i cichego miejsca. Sala w Zielonym Szałasie służy często jako miejsce spotkań czy narad organizowanych w kameralnym gronie.

Szczegóły sali

Dowiedz się więcej Uzyskaj ofertę dla Twojej firmy

Jeśli chcesz, aby nowoczesne przestrzenie Bania Conference Center stały się sceną Twojego wydarzenia, skontaktuj się z nami.

pola wymagane *

Uzyskaj ofertę dla Twojej firmy
Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij