Poniżej znajdziecie listę aukcji dla Fundacji WOŚP, wystawione przez sztab Bania #6061.

📣 Zachęcamy do licytacji na szczytny cel, jakim jest walka z sepsą.

1. Dzień z ratownikami TOPR - Poznaj pracę ratownika i wylicytuj dzień z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

2. Jazda ratrakiem i skipass na Kotelnicę dla dwojga - Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska przekazuje na licytację wieczorną jazdę ratrakiem po stoku oraz 2-dniowe skipassy dla dwóch osób do wykorzystania w ośrodku!

3. Karnet Tatry Super Ski 18 dowolnych dni w sezonie - Szusuj na stokach Tatry Super Ski aż przez 18 dni w sezonie 2022/2023 lub 2023/2024. Dlaczego akurat 18 dni? Bo właśnie tyle ośrodków należy do naszego projektu.

4. Narty zjazdowe Forszty Pram Carbon 94 178 cm - Ręcznie robione narty - unikatowy egzemplarz nart FORSZTY z wiślańskiej manufaktury narciarskiej.

5. Rodzinne wakacje w Hotelu Bania Thermal & Ski - wyjątkowy tygodniowy wakacyjny rodzinny pobyt w Hotelu Bania w przepięknym apartamencie.

6. Torba Pełna Niespodzianek od PKOl - torba z upominkami od organizatorów - przedstawicieli Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W torbie znajdują się ubrania i akcesoria sportowe oficjalnego Sponsora kolekcji olimpijskiej - marki 4F

7. Weekend w Hotelu Bania **** Thermal & Ski - wyjątkowy weekendowy pobyt dla dwóch osób w przepięknym apartamencie.

8. Dwugodzinny kurs jazdy na nartach ze Stokusiem - Szkoła Narciarska STOK w Białce Tatrzańskiej przekazuje na aukcję dwugodzinny kurs jazdy na nartach, który będzie prowadzony przez naszą maskotkę - Stokusia! Stokuś jest wykwalifikowanym instruktorem narciarstwa.

9. Przejażdżka Can-Am Maverick na wyścigu Super Race - Organizator cyklu wyścigów Super Race ma przyjemność przekazać na licytację przejażdżkę pojazdem Can-Am Maverick z jednym z liderów Super Race 2023 na jednej z wybranych rund.

10. Plenerowe kino w Twoim ogrodzie! (Małopolska) - Jesteś fanem kina? Chcesz zorganizować letni seans we własnym ogrodzie i zaskoczyć swoich znajomych? A może prowadzisz firmę i chciałbyś aby pokaz kinowy stał się elementem Twojego eventu?

11. Trening łyżwiarski z Katarzyną Bachledą-Curuś! - Wylicytuj trening łyżwiarski z Katarzyną Bachledą-Curuś - dwukrotną medalistką olimpijską w łyżwiarstwie szybkim!

12. Bilet VIP i spotkanie z drużyną Comarch Cracovia - Wylicytuj miejsca na balkoniku VIP podczas meczu z Marmą Ciarko STS Sanok, zaplanowanego na 17 lutego. To jednak nie wszystko! Zwycięzca po spotkaniu otrzyma możliwość spotkania z drużyną i zwiedzenia hokejowej szatni!

13. Bluza Damiana Kapicy z Hokejowej Ligi Mistrzów - Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji, w której wylicytować możecie bluzę Damiana Kapicy z tegorocznej edycji  Hokejowej Ligi Mistrzów z podpisami całej drużyny!

14. Harnaś - Władysław Trebunia-Tutka - oprawa Giclee - Na aukcję wystawiamy przepięknie oprawiony wysokiej jakości reprint giclee rysunku pt. "Harnaś" nieżyjącego już artysty - Władysława Trebuni-Tutki. Szkic został wydrukowany na wysokiej jakości papierze, uzupełniony o kremowe passpartout i oprawiony w stylizowaną rustykalną ramę

15. Koszulka Michała Rakoczego z podpisami drużny - Zachęcamy do licytowania pasiastej koszulki Cracovii Michała Rakoczego z przedłużenia kontraktu z podpisami pierwszego zespołu!

16. Kurtka Rossignol Jean-Charles de Castelbajac - Sklep Sport Town Premium Line ma przyjemność przekazać na aukcję kurtkę od Rossignol i Jean-Charles de Castelbajac z niezwykle oryginalnej kolekcji, która rewolucjonizuje alpejski styl.

17. Lot widokowy samolotem - Aeroklub Nowy Targ - Aeroklub Nowy Targ z przyjemnością przekazuje na aukcję Lot widokowy samolotem z zapierającymi dech widokami na Podhale.

18. Narty zjazdowe Atomic Maven Girl 130-150 130 cm - Firma rhSPORT ma przyjemność przekazać na licytację narty dziecięce firmy ATOMIC MAVEN GIRL 130-150 JTM Kakhi. Atomic Maven Girl 130-150 to niezwykle uniwersalne narty all mountain dla dziewczynek w wieku 8-12 lat.

19. Podwójny voucher VIP na mecz Cracovii - Wylicytuj wyjątkowy voucher i oglądaj spotkanie Pasów z najlepszych miejsc na stadionie – z trybun o podwyższonym standardzie.

20. Regeneracja sprzętu narciarskiego dla rodziny - Firma rhSPORT ma przyjemność przekazać na licytację voucher na serwis sprzętu narciarskiego dla całej rodziny.

Licytacja potrwa do 12 lutego 2023.

❤️ Pamiętajmy, że razem możemy zdziałać dużo więcej!