Dojazd

Hotel Bania **** Thermal & Ski znajduje się w Białce Tatrzańskiej przy ulicy Środkowej 181. Trasę dojazdu z łatwością odnajdziesz w każdej aplikacji dla kierowców. Dojeżdżając pod Hotel należy najpierw kierować się do recepcji, aby się zameldować. Dopiero po zameldowaniu możliwe jest skorzystanie z parkingu podziemnego. Poznaj trasę

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Zameldowanie odbywa się w recepcji Hotelu. Podczas zameldowania otrzymasz zegarek Bania i garść podstawowych informacji o Resorcie i wydarzeniach, które są zaplanowane w terminie Twojego pobytu.

Przy zameldowaniu podajesz numer rejestracyjny Twojego pojazdu, co umożliwia korzystanie z garażu podziemnego (w sezonie zimowym za dodatkową opłatą).

Jeśli w trakcie pobytu będziesz miał jakiekolwiek pytania, nie wahaj się dzwonić do recepcji (nr tel. 100 z telefonu pokojowego), służymy pomocą.

Zegarek Bania otrzymujesz przy zameldowaniu w recepcji Hotelu. Pełni funkcje klucza - otwiera i zamyka Twój pokój, a także np. drzwi do Termy przy łączniku. Zegarkiem możesz płacić w punktach usługowych na terenie Resortu po uprzedniej autoryzacji płatności w recepcji - portfel będzie Ci potrzebny dopiero przy wymeldowaniu. Zimą otworzysz nim Twoją szafkę w narciarni i wjedziesz na wyciąg po zakupie karnetu Tatry Super Ski.

image
image

Po przyjeździe trafi do Ciebie nasz informator skrócony, który pomoże Ci szybko poznać Resort. Informacje podzieliliśmy na te najistotniejsze w dniu przyjazdu, w trakcie pobytu oraz w dniu wyjazdu.

image
image
image
image