image
image

Szukasz idealnego miejsca na Twoje wymarzone przyjęcie weselne? Nowoczesna Karcma Bania, zaprojektowana w stylu alpejskim, z jasnymi wnętrzami, przeszkleniami i otwieranym dachem skierowanym w kierunku stoków Kotelnicy to strzał w dziesiątkę! 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dedykowaną ofertę: wesele@bania.pl

image
image
image
image
image
image

Karcma Bania jest częścią składową Resortu Bania w Białce Tatrzańskiej, na który składają się Hotel Bania **** Thermal & Ski, Terma Bania, ośrodek narciarski Bania Ski, Bania Conference Center nagradzane spa Sielsko Anielsko Wellness & Spa, Restauracja Góralska i mnóstwo atrakcji dla dzieci zgromadzonych pod szyldem Bania Kids. 

Nasz profesjonalny zespół ekspertów ds. organizacji eventów z chęcią przybliży możliwości aranżacji Karcmy Bania do założeń Twojego przyjęcia weselnego oraz przedstawi dodatkowe opcje wzbogacenia tego pięknego dnia o inne elementy oferty Resortu.

Na terenie Resortu Bania znajduje się kilka miejsc odpowiednich do przeprowadzenia samej ceremonii zaślubin. Już kilka zakochanych par powiedziało sobie "tak" chociażby w pięknych wnętrzach Kawiarni na Szczycie. 

Młode pary oraz weselnicy szczególnie cenią sobie kulinaria.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Kucharze i cukiernicy Hotelu Bania to zgrany zespół posiadający doświadczenie w obsłudze wydarzeń nawet dla ponad 700 gości. Wybierając Karcmę Bania macie pewność, że Wasze wesele jest w dobrych i sprawdzonych rękach profesjonalistów.

Zapytaj o szczegóły: wesele@bania.pl