sprawdź termin

25 mar 19
26 mar 19
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Tatry Super Ski

Aktualne warunki Na stokach Bania Ski & Fun

koleje Koleje: 3/4 TRASY TRASY: 3/4 WARSTWA ŚNIEG: do 100 CM

ośrodek czynny jest od 9:00 do 16:00

Skipass Tatry Super Ski 78 tras, 14 stacji na Podhalu

Stoki Narciarskie

Bania Ski & Fun

Bania Ski & Fun to ośrodek narciarski zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej tuż obok Termy Bania oraz Hotelu Bania **** Thermal & Ski. Połączenie podhalańskiej tradycji oraz niczym nieskalanej natury sprawia, że Bania jest miejscem, w którym każdy narciarz czuje się doskonale. Stacja została przygotowana z myślą o najmłodszych oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki.

Livechat

Kotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska jest jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Zawdzięcza to najpewniej zróżnicowanym trasom narciarskim, ich długości oraz nowoczesnej infrastrukturze.

Kaniówka

Stacja Narciarska "Kaniówka" to wymarzone miejsce dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie udanego urlopu dla rodziców oraz niezapomnianych wrażeń dla dzieci.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów posiadamy nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową oraz trzy wyciągi orczykowe. Na odpoczynek po wyczerpującej jeździe na stoku zapraszamy do góralskiej Karczmy, gdzie serwujemy smaczne dania kuchni regionalnej i domowej.

Jurgów SKI

Do dyspozycji klienta jest 7 tras narciarskich. Wszystkie trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz każdej nocy ratrakowane.

Na terenie ośrodka znajduje się duża 3 poziomowa restauracja, w której można się posilić i ogrzać. Wystawa południowo-zachodnia pozwala podziwiać panoramę Tatr z pięknie wyeksponowanym masywem Tatr Bielskich z ich najwyższym szczytem Hawraniem.

Grapa - Litwinka

Kompleks Turystyczno Narciarski Litwinka-Grapa położony jest we wsi Czarna Góra obok Białki Tatrzańskiej.

Oddajemy do Waszej dyspozycji wyprzęganą 4 osobową kolej krzesełkową o długości 1000 m., różnicy wzniesień 151 m. i przepustowości 2 400 osób/godzinę. Wjedziecie nią na górę w ciągu kilku minut. W tej podróży w pogodne dni towarzyszyć Wam będą wspaniałe widoki Tatr, a wieczorami zapierający dech zachód Słońca znikającego za Babią Górą.

Koziniec SKI

Stacja Narciarska Koziniec położona jest w malowniczej miejscowości Czarna Góra usytuowanej na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska. Położenie takie daje możliwość podziwiania panoramy Tatr z pięknie wyeksponowanym masywem Tatr Bielskich, z najwyższym szczytem Hawraniem oraz Muraniem. Ośrodek dysponuje trzema wyciągami oraz czterema trasami o różnym stopni trudności.

Czorsztyn Ski

Rodzinna Stacja Narciarska "Czorsztyn Ski", zlokalizowana jest na stokach góry Wdżar (Wdzor - jak mówią górale), która to góra ze względu na ukształtowanie powierzchni i specyficzny mikroklimat stwarza wręcz doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.

W okolicy znajdują się również piękne zabytkowe obiekty takie jak Zamek w Czorsztynie, Zamek w Niedzicy, zabytkowy kościółek w Dębnie, zapora wodna w Niedzicy.

Palenica - Szczawnica PKL

Palenica (719 m n.p.m.) wznosi się swoim stromym stokiem nad samym centrum Szczawnicy. Na jej północnych stokach wytyczono trasę slalomową. Jest tam nowoczesna, 4-osobowa kolej krzesełkowa Doppelmayra o długości 780 metrów i przepustowości 2200 osób/h. Wjazd na górę zajmuje około 3 min.

Ze szczytu Palenicy biegnie stromy zjazd. Na drugą stronę (południe) zjeżdża z Palenicy trasa niebieska, skąd dwa orczyki wywożą pod szczyt Szafranówki (742 m n.p.m.) Można tu zjeżdżać niebieskimi trasami wzdłuż wyciągu, lub 2 km trasą. Pod szczytem Palenicy znajduje się zjeżdżalnia grawitacyjna.

Bachledova SKI

Bachledova SK w miejscowości Zdiar to dwie koleje narciarskie i dziesięć wyciągów. Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności zapewniają zimową rozrywkę zarówno dla zaprawionych narciarzy jak i rodzin z dziećmi. Warto wspomnieć, że dla dzieci przygotowany jest specjalny Bajkowy Park Misia Kubusia oraz teren narciarski Sun Kid.

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij