sprawdź termin

19 paź 20
20 paź 20
Gwarancja najniższej ceny!

Gwarancja
najniższej ceny!

Strefa Sielsko

pięć saun Saunarium z wyjątkowym klimatem

Saunarium

Sauny w naszym sielskim Spa to miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz od codziennych obowiązków i trudów, ale także źródło zdrowia i witalności. Sauny często stają się scenerią rytuałów, podczas których nabierzesz nowych sił i przeżyjesz coś naprawdę wyjątkowego.

Saunarium Zdrowie i witalność

Saunarium

Sauna Jodłowa

Po przekroczeniu progu sauny jodłowej wita nas przyjemna woń lasu i otula powiew ciepłego wiatru prosto ze zboczy Tatr. Pobyt w tej łaźni to wspaniała uczta dla zmysłów. Kojący zapach lasu jodłowego, bardzo często przenosi nasze myśli wprost do lat dziecięcych, spędzonych na łonie natury.

Zapachy i atmosfera panująca w tym miejscu pozwala na odpoczynek i oferuje jednocześnie łagodną kurację dróg oddechowych.

Temperatura: 65 °C
Wilgotność: 50%

Livechat

Sauna Chlebowa

Sauna Chlebowa to wyjątkowe miejsce. Uwalniające się w czasie pieczenia chleba enzymy wpływają kojąco na nasze zmysły, rośnie w nas apetyt na życie, pobudzają się procesy przemiany materii.

Skupieni wokół pieca, siedząc na rozgrzanych siedziskach można poddać się nastrojowi relaksu i błogości.

Temperatura: 45 °C
Wilgotność: 40%

Livechat

Sauna Kamienna - parowa

Kąpiel w saunie kamiennej, o łagodnej temperaturze i zmiennej wilgotności, w środowisku pary wzbogaconej mikroelementami, głęboko oczyszcza organizm i jest dobrodziejstwem dla górnych dróg oddechowych. Ponadto, łagodna temperatura rozluźnia mięśnie, poprawia samopoczucie i korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Z sauny parowej powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które cierpią na zapalenie stawów, napięcie mięśni grzbietu, astmę czy przewlekłe zapalenie oskrzeli.

Temperatura: 60 °C
Wilgotność: 70%

Livechat

Sauna Fińska

Przebywanie w saunie fińskiej w równym stopniu oczyszcza duszę i ciało. Pocenie się usuwa toksyny, wyrównuje temperaturę i chłodzi, utrzymując skórę czystą i piękną.

Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystanie jonizuje powietrze, co zgodnie z fińską tradycją ludową zapobiega zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi.

Temperatura: 100 °C
Wilgotność: 20%

Livechat

Pokój relaksu

Gdy już kąpieli cieplnych stało się zadość, zapraszamy do strefy wypoczynku, gdzie można zanurzyć się w chłodnej wodzie w studni góralskiej, w basenie lub poddać się masażowi wodnemu.

Do osiągnięcia pełnej harmonii idealnie nadaje się Pokój Relaksu.

Tutaj na wygodnym leżaku, przy delikatnej muzyce, po kilku łykach orzeźwiającej herbaty lub ziół możesz pozwolić sobie na dobroczynny, krótki sen.

Livechat
Etykieta Saunarium

Co rozumiemy pod pojęciem etykiety w saunarium? Etykieta Saunarium

Etykieta

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej

Zapisz się do newslettera Hotelu Bania - odpoczywaj taniej
korzystaj z najlepszych ofert

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij