Znajdź swoją strefę

Hotel Bania **** Thermal & Ski nie bez powodu zawiera "Thermal" w nazwie. Jest połączony z basenami Terma Bania, które podzielone są na trzy strefy. Każda z nich posiada zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne oraz masaże wodne.

image
image
image
image
image
image
image
image

Są hotele z basenem i jest Hotel Bania. Miejsce unikatowe na mapie nie tylko Tatr, ale całej Polski. Bania to prawdopodobnie najlepszy hotel w górach z basenem - i to nie byle jakim!

Termy Bania to dobry adres dla zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia. Woda z basenów termalnych charakteryzuje się korzystnym stopniem mineralizacji, zróżnicowanym składem fizykochemicznym, niską kwasowością oraz bakteriologiczną czystością.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Idealne miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia, chcących zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu. Do dyspozycji są trzy baseny z wodą termalną oraz szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego. Woda termalna wydobywana z głębi ziemi ma wysoką temperaturę, jest krystalicznie czysta i bogata w minerały. Dlatego wykorzystywane są one do celów energetycznych, leczniczych, kosmetycznych i rekreacyjnych.

image
image

Sauny w Strefie Anielsko są dostępne wyłącznie dla Gości Hotelu Bania. Weź udział w wyjątkowym saunowaniu w saunie jodłowej lub chlebowej. Gwarantujemy unikalne wrażenia.

Saunarium w Termie Bania to sześć wyjątkowych saun, basen chłodzący oraz basen z wodą termalną. Regularnie odbywają się tutaj seanse saunowe, zarówno tematyczne, aromaterapeutyczne jak i klasyczne

image
image
image
image
image

Zapraszamy do term

Marzysz o relaksie, ciepłych termach i wodnym szaleństwie - znamy właściwe miejce. Termy Bania w Białce Tatrzańskiej przy naszym hotelu to idealne rozwiązanie zarówno na rodzinny wypad z dziećmi, jak i urlop tylko we dwoje. Dzięki zapoznaniu się z planem basenów łatwiej wybrać sposób na swój wypoczynek.